Дивовижний склад конопляного насіння, лікувальні властивості і користь

2-28-2020

Цілющі властивості конопель дивовижні і великі, а сфера використання рослини дуже широка. Листя і стебла рослини і широко використовують у виробництві різної продукції: технічні тканини, канати, мотузки, нитки, пожежні рукави, одяг і взуття, теплоізоляційні матеріали, матеріали для обробки автомобілів (обшивка, панелі приладів), папір, біопаливо (палети), будівельні матеріали (із стебел), тваринні корми і туалетні наповнювачі, підстилки, масло для лакофарбового виробництва, інгредієнти для різних косметичних засобів, фармакологічні препарати, харчове рослинне масло. Рекомендуемо семена каннабиса почтой

Корисні властивості насіння крім того, конопля є багатим корисними речовинами рослиною. Насіння конопель і масло рослини не містять речовини, що надає психотропну дію на організм людини. Однак, в насінні міститься рекордне число вітамінів групи в, жирні кислоти омега 3 і 6, багатий вміст білків і мінералів. Склад насіння конопель унікальний і вражає різноманітністю: вітаміни А, С, Д, Е, В1, В2, В3, В4, В5, В6, В7, В8, В9, В12, 20 амінокислот, серед яких незамінні (які людина не здатна сам відтворювати), кальцій, залізо, магній, калій, фосфор, натрій, мідь, цинк, сірка, хлор та інші мінерали, оптимальне співвідношення жирних кислот Омега 3 і Омега 6 (1:3, Як в риб’ячому жирі і жирних сортах риби). Крім того, в насінні конопель високий процентний вміст глобуліну і альбуміну – білків, ідентичних білкам людської крові (ці речовини «відповідають за боєздатність» імунної системи, так як беруть участь у виробленні антитіл для боротьби з вірусами і бактеріями). Таким чином, вживання насіння дозволяє стабілізувати роботу нервової системи, зміцнити судини, налагодити роботу серцево-судинної системи, запобігти тромбоз, атеросклероз.

Крім цього, насіння мають протизапальні, бактерицидні властивості, мають сечогінну і болезаспокійливу дію, нормалізується рівень гемоглобіну, поліпшується пам’ять, увага, підвищується ефективність роботи мозку, стимулюється лактація. Клітковина, що міститься у великій кількості в насінні, стимулює нормальну роботу кишечника, покращує процеси травлення, а також допомагає вивести токсини і шлаки, очищаючи організм. Деякі дослідження довели, що за допомогою насіння конопель можна запобігти розвитку ракових пухлин, а також лікувати онкологічні недуги.

Вживання насіння конопель, звичайно ж, після консультації у фахівця, допомагає нормалізувати сон, поліпшити пам’ять, сприяє боротьбі зі стресовими ситуаціями, покращує мозкову активність (особливо під час іспитів, сесій), сприяють нормалізації гормонального балансу і відновленню м’язової тканини. Завдяки унікальному вмісту вітамінів, насіння допомагають підтримувати шкіру в тонусі, забезпечуючи живлення і зволоження. Маючи низьку калорійність, але при цьому знижуючи апетит, насіння швидко приносять відчуття насичення і прекрасно підходять в якості дієтичної добавки тим, хто хоче позбутися від зайвих кілограмів.