Ентерол

2-11-2020
Картинки по запросу "ентерол"


Ентерол випускається в пакетах або капсулах. Ентерол використовується в терапії неспецифічних та інфекційних проносів, а також синдрому “чутливого кишечника”. Препарат може застосовуватися в терапії дітей старше одного року. При призначенні препарату необхідно пам’ятати про те, що протигрибкові пероральні препарати здатні значно знижувати ефективність enterol.ua. Якщо при прийомі Энтерола протягом двох діб не спостерігається позитивної динаміки протягом захворювання, а також, якщо у хворого підвищилася температура й з’явилися слиз або згустки крові в калових масах необхідно терміново звернутися до лікаря. Застосування при вагітності і годуванні груддю. Ентерол допустимо застосовувати терапії годуючих та вагітних лише в тому випадку, якщо очікувана користь від його застосування значно перевищує негативний вплив на плід або новонародженого.

Тривалість курсу лікування від 7 до 10 днів. Капсули слід приймати за годину до прийому їжі. Якщо хворий відчуває труднощі при ковтанні капсули, то її можна розкрити і дати хворому випити вміст із невеликою кількістю теплої або холодної води. Категорично заборонено розводити вміст капсули гарячою водою або напоями, у складі яких присутній алкоголь. Лікування гострої діареї має супроводжуватися регідратаційної заходами. Навіть при прийомі Энтерола в дозах, що значно перевищують терапевтичні не спостерігається розвиток симптомів передозування, так як препарат має місцеву дію і не всмоктується в кров. Як правило, лікування Энтеролом не супроводжується розвитком побічних ефектів.

Однак при призначенні препарату хворим з підвищеною чутливістю до діючої речовини можливий розвиток різних алергічних реакцій і дискомфорту в області шлунка. Побічні ефекти, що виникають при прийомі Энтерола, не є клінічно значущими і не вимагають відміни препарату. Якщо при вживанні препарату у вас виникли якісь незвичайні реакції, то необхідно негайно повідомити про них лікаря. Тривалість зберігання лікарського засобу – 3 роки. Незважаючи на те, що препарат є абсолютно нетоксичним його категорично заборонено використовувати для лікування після закінчення терміну зберігання, так як прийом прострочених медикаментозних засобів може виявитися небезпечним для життя.

.