Гематологічні аналізатори

1-11-2020

Гематологические анализаторы
Призначений для одночасного визначення 10 параметрів: концентрації еритроцитів, лейкоцитів і тромбоцитів, а також визначення концентрації гемоглобіну фотометричним методом та розрахунку гематокриту, середнього об’єму еритроцитів, середнього вмісту гемоглобіну в еритроциті, середньої концентрації гемоглобіну в еритроциті, тромбокрита і середнього об’єму тромбоцитів. Також хочемо вам порекомендувати http://intermedica.com.ua/ru/katalog/laboratorija/gematologicheskie-analizatory

Автоматичний гематологічний аналізатор HeCo – це відкрита лабораторна система, що дозволяє проводити повний гематологічний аналіз по 22 параметрам крові, включаючи диференціювання лейкоцитів на 5 підгруп.
Аналізатор автоматичний гематологічний Abacus (Junior B) на 8 параметрів. Відкрита система для будь-яких реагентів. Автоматичний пробовідбірник для забору проби.
Автоматизований 8 – параметровий (CBC) або 18 -параметровий (LMG) автомат з програмованої автоматичної промиванням.
Аналізатор автоматичний гематологічний і сечовий Abacus Plus.
Призначений для визначення 16 параметрів: концентрації еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів, лімфоцитів і гранулоцитів, а також визначення концентрації гемоглобіну фотометричним методом та розрахунку гематокриту, середнього об’єму еритроцитів, тромбокрита, середнього об’єму тромбоцитів, середнього вмісту гемоглобіну в еритроциті, середньої концентрації гемоглобіну в еритроциті, процентного вмісту лімфоцитів і гранулоцитів, ширини розподілу за обсягами еритроцитів і тромбоцитів.
Вартість приладу і собівартість аналізу.

У деяких аналізаторів відсутня можливість побудови гістограм. Це були напівавтоматичні прилади, які в даний час вже знято або знімаються з виробництва.
Більше 21 параметра з диференціацією лейкоцитів на 5 популяцій (лейкоцити, моноцити, нейтрофіли, базофіли і еозинофіли). Крім 5 – ти популяцій лейкоцитів, деякі моделі 3 – ї групи здатні визначати ретикулоцити, використовуючи метод лазерної флюороцитометрии, який в деяких приладах доповнюється цитохимией для виявлення додаткових параметрів.
Наявність 2 – х вимірювальних камер з різним діаметром апертур – це не тільки підвищення продуктивності, але і підвищення точності вимірювання. Оскільки в цьому випадку діаметри апертур краще відповідають діаметрам вимірюваних клітин.
Ступінь автоматизації визначається двома процесами: розведенням проби і подачею пробірок із зразком.
У напівавтоматах розведення проб відокремлене від аналізатора і проводиться в спеціальних приладах — дилютерах. Використання такої методики призводить до комтаминаціі проб і помітного збільшення часу пробопідготовки.
ЗІП, джерело безперебійного живлення, папір і т.