Хороші сонцезахисні окуляри!!!!

1-25-2020
Картинки по запросу сонцезахисні окуляри версачи

Скільки коштують хороші сонцезахисні окуляри. Скільки коштують хороші сонцезахисні окуляри. Сонце світить все яскравіше, а це значить, що все більшому числу людей скоро знадобляться сонцезахисні окуляри – у всякому разі, тих, хто серйозно піклується про здоров’я очей. Які окуляри корисні, а які шкідливі. Зауважимо: йдеться про хороших окулярах. Брати погані не слід навіть якщо вам за них готові доплатити – якщо не хочете занапастити очі. Справа в тому, що захист потрібно в першу чергу від невидимих, але надзвичайно шкідливих ультрафіолетових променів. Дешеві і неякісні окуляри такі промені не блокують. Проте очі в них отримують менше світла, в результаті зіниці рефлекторно розширюються – і крізь них проходить набагато більше ультрафіолету. Також хочемо вам порекомендувати https://dom-optiki.ua/catalog/9-solncezashitnye-ochki у нас великий вибір сонцезахисних окулярів.

Страждає і сітківка, і кришталик – під впливом невидимих променів він каламутніє, що може прискорити настання катаракти. Людині мало – мальськи передбачливій знадобляться сонцезахисні окуляри, забезпечені UV – блокатором. При побіжному погляді його визначити, потрібно уважно придивитися до маркування на оправі. Якщо там значиться «UV – 400» – це те, що потрібно. Дві букви означають «ультрафіолет», такі окуляри зупиняють промені з довжиною хвилі 400 нанометрів, від яких у повсякденному житті потрібно в першу чергу берегтися. Купувати окуляри, позначені «UV – 600», не забороняється, але це вже перебір. Вони призначені для використання високо в горах або при серфінгу – словом, там, де довжина світлової хвилі більше.

Якщо після значиться цифра менше чотирьохсот – ці окуляри захищають від шкідливих променів не повністю, і з ними краще бути обережніше. При виборі сонцезахисних окулярів краще не економити, але і особливо витрачатися не потрібно. Самі модні й елегантні окуляри, ціна яких вважається не в сотні, а в тисячах гривень, можуть додавати власникам краси або солідності, але від сонця захищають нітрохи не краще звичайних. Цілком якісні окуляри, які блокують ультрафіолет, можна знайти в нашому інтернет – магазині за вигідною ціною. Це стосується товарів, призначених як для дорослих, так і для дітей.