Комфортна стоматологія

2-5-2020
Картинки по запросу "Комфортна стоматологія"

Збереження і естетичне відновлення рідних зубів. Все лікування проводиться з використанням передових технологій і матеріалів.
Детальна діагностика і 3D проектування результату. Точне відповідність відтінку і формі Ваших зубів.
Використання естетичних і лінгвальних брекет – систем, елайнерів.
Професійна гігієна, яка дозволить мати здорові зуби і красиву посмішку.
Хвилювання перед візитом до лікаря природно. Страх є поширеним перешкодою для своєчасного звернення до стоматолога. Також хочемо вам порекомендувати https://kc-dent.com.ua/

Седація – це не наркоз, не треба їх плутати. Седація абсолютно безпечна, її застосовують в дитячій стоматології, у неї мінімум протипоказань.
Клініка має можливість запропонувати своїм пацієнтам кращу ціну на протезування церконіевими коронками. Це можливо завдяки наявності власної зуботехнічної лабораторії і фрезерного обладнання, що знаходяться безпосередньо в клініці.

За форматом клініка  – сучасна, оснащена обладнанням від кращих європейських виробників, клініка, в якій здійснюються всі види стоматологічного лікування. Тут немає поспіху, ознак безликості і «конвеєра», властивого деяким стоматологіям. Тут Вам завжди раді і не беруть грошей за консультації, на яких докладно і неквапливо обговорюють з вами всі можливі варіанти лікування. Тільки після прийняття спільного рішення, якими методами буде проходити обстеження та лікування, Вам складуть і розрахують детальний план лікування. У клініці існує на будь-який вид лікування.
Ви отримаєте максимальну увагу до свого здоров’я і повну інформацію про можливості лікування і профілактики.

Від першого стоматолога в житті дитини залежить дуже багато. Від особистості та навичок лікаря залежить, чи зможе він стати другом і помічником вашій дитині. Увімкніть його в налаштуваннях вашого браузера.