Користь конопли

2-22-2020

Протягом багатьох століть люди використовували продукти з конопель в лікувальних цілях. Сьогодні ж насіння цієї рослини користуються небаченою популярністю в якості продуктів харчування. І головна причина зростаючого попиту на конопляне насіння-вміст у ньому великої кількості корисних для нас речовин. Також хочемо порекомендувати семена каннабиса почтой

Користь конопель для здоров’я
Коноплю по праву можна назвати однією з найдавніших сільськогосподарських культур, і в особливій пошані завжди були її насіння – їх використовували як в медицині, так і в кулінарії. Багато в чому це пов’язано з насиченим складом рослини – завдяки йому користь конопель надзвичайно велика. Найважливіші для нашого здоров’я складові цієї рослини:

  • Унікальні білки. Перш за все, цілющі властивості конопель пов’язані з вмістом в ній великої кількості білка, ідентичного білку людської крові. Саме білок глобулін відповідає за підтримку міцного імунітету, боротьби з вірусами, тому постійне вживання конопляного насіння – вірний шлях до довголіття і захист від безлічі інфекційних захворювань.
  • Вітамінний комплекс. Конопля-справжній вітамінний коктейль для нашого організму. Насіння рослини містить вітаміни С, D, E і майже всієї групи B. разом вони забезпечують комплексне оздоровлення організму, благотворно впливаючи на роботу серцево-судинної системи, органів шлунково-кишкового тракту, дихання і зору.
  • Омега – 3 і Омега-6 кислоти. Ця рослина також багата поліненасиченими жирними кислотами, які наш організм не може виробити сам. Ці речовини-бездонний колодязь корисних властивостей: вони оздоровлюють серцево-судинну систему, захищають нас від тромбів, омолоджують шкіру і прискорюють ріст волосся, борються з інфекціями і знижують рівень холестерину в крові.
  • Амінокислота. Ці речовини мають потужний омолоджуючий ефект. Вони стимулюють регенераційні процеси в клітинах і прискорюють вироблення колагену, який робить нашу шкіру підтягнутою і свіжою. Крім того, амінокислоти покращують роботу головного мозку і постачають м’язові тканини енергією.

Продукти з конопель
Конопляне насіння сьогодні використовується не тільки в чистому вигляді, але і в складі безлічі корисних і смачних продуктів. Так, великим попитом користуються конопляне борошно, паста з насіння конопель, конопляна каша і клітковина. Борошно ідеально підійде для створення не тільки смачної, але і дуже корисної домашньої випічки, каша стане кращим ранковим сніданком, наповнить організм енергією на весь день і подарує відчуття ситості. А ніжна паста урізноманітнює раціон і може стати улюбленою смакотою для всієї родини.