Лікування фімозу

4-15-2020
Уролог в Одессе Брезицкий Юрий


Фімоз — це звуження крайньої плоті чоловічого статевого органу, з – за якого неможливо або важко оголити голівку пеніса. Якщо під час статевого акту чоловік відчуває тиск на голівку або відчуває біль під час ерекції — це перші ознаки фімозу, і важливо якомога швидше звернутися до лікаря. Записатися до клініки в Одесі можна в будь-який день і без черги. Баланоплостит — запальне захворювання крайньої плоті — може перерости в фімоз, якщо його не лікувати. На крайньої плоті виникають рубці, які не дають шкірі розтягуватися, і хвороба переростає в фімоз. В результаті травм і невдалих сексуальних експериментів теж можуть з’явитися рубці, які не дають шкірі розтягуватися, внаслідок чого виникає фімоз. Також хочемо вам порекомендувати лечение фимоза в Одессе у лікаря  Брезицкого Юрія.

Фімоз розвивається в чотирьох стадіях: від слабких больових відчуттів під час ерекції або статевого акту до гнійних запалень, нестерпного болю при сечовипусканні і ерекції. Наслідки фімозу вкрай неприємні: хронічні запалення, парафімоз, імпотенція. Записуйтеся на прийом до лікаря Брезицкого Юрія, щоб вчасно почати лікування і уникнути ускладнень. Найефективнішим методом лікування фімозу вважають обрізання крайньої плоті. Існують і інші методи лікування фімозу в залежності від стадії захворювання. При ускладненому фімозі лікування включає протизапальні препарати, імуномодулятори і знеболювальне. Дізнайтеся більше про лікування фімозу на консультації. Записуйтеся в багатопрофільну клініку в будь-який зручний для Вас час.
Завідувач відділенням реабілітації, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, нейроортопед, вертебролог, хірург.
Завідувач відділенням функціональної діагностики, лікар функціональної діагностики, нейрофізіолог.

Інформація та ціни, представлені на сайті, не є публічною офертою Угоду про персональних даних Є протипоказання, необхідна консультація фахівця.
Ми гарантуємо, що зазначена вами інформація не буде використовуватися для спаму і не буде передана комусь ще.
Якщо Ви не змогли додзвонитися до нас, але залишили свої контактні дані, ми обов’язково зв’яжемося з вами в першу годину роботи клініки.
Ми гарантуємо, що зазначена вами інформація не буде використовуватися для спаму і не буде передана комусь ще.