Наливні покриття підлоги для лікарень

12-29-2020

Медичні установи

Наливні підлоги-одне з найбільш практичних рішень, використовуваних при обробці медустанов. Стійкі до пошкоджень матеріали на базі полімерів знайшли застосування в клініках, санаторіях, медцентрах. При цьому існує цілий ряд вимог, які обов’язково потрібно враховувати при влаштуванні промислових підлог для медичних центрів. Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні від компанії Ів Буд.

Наші фахівці мають великий досвід влаштування підлог в медичних будівлях, а значить, ви можете бути впевнені, що всі етапи роботи будуть виконані із суворим дотриманням гігієнічних норм.

Вимоги до підлог медичних установ

 • заключне покриття
 • ґрунтувальне покриття

Промислові підлоги для медичних установ повинні відповідати наступним вимогам:

 • міцність;
 • зносостійкість, стійкість до механічних пошкоджень, стирання;
 • тривалий термін експлуатації;
 • стійкість до уф – випромінювання, хімічних реагентів, біо-рідин;
 • пожежна безпека;
 • анти-статичність;
 • мінімальна ступінь ковзання;
 • екологічність;
 • простий догляд, стійкість до води, миючи засобів;
 • теплоізоляція, звукоізоляція.

Крім цього, промислові підлоги для медичних центрів повинні бути естетичними. Сучасні медустанови мають продуманий до дрібниць дизайн, а значить, наливне покриття повинно відповідати загальній інтер’єрній стилістиці.

Основні особливості пристрою підлоги

У нашому асортименті присутні як стандартні, так і специфічні рішення. Перші володіють універсальними характеристиками, можуть використовуватися в більшості клінік (санаторіїв). У свою чергу, в операційних, а також процедурних кабінетах використовують підлогові матеріали, що володіють особливими властивостями. Зокрема, наливне покриття для таких приміщень має бути антистатичним.

Властивості наливних підлог для медичних будівель

1. Епоксидний наливна підлога. Компанія Ів Буд виробляє наступні варіанти епоксидних наливних підлог:

1.1. Епоксидне наливне покриття (наливна підлога)застосовується для захисту промислових і цивільних підлог з підвищеними декоративними вимогами. Виконується товщинами від 2мм.

1.2. Наливна епоксидна підлога з флоками, чіпсами, блискітками.різновид покриття 1.1., в якій для посилення декоративних властивостей застосовуються різні декоративні елементи, що наносяться на поверхню.

1.3. Наливна підлога 3d. Наливні підлоги з малюнками, логотипами, фотографіями, 3d плівками. Виконується товщинами до 2мм.обмеження викликане можливою втратою повної оптичної прозорості в більш товстих шарах.

1.4. Прозорий наливне покриття з декоративними елементами.запечатані прозорою наливною підлогою різні об’ємні декоративні елементи-кольорові піски, флористика, монети і т. П. Обмеження по товщині ті ж, що і для наливної підлоги 3d.

1.5. Біле наливне покриття. Даний вид покриття виділений в окремий. Причина-досягнення кольору полімерного покриття, максимально близького до чистого білого, – важке завдання. Таке завдання нездійсненне для більшості широковживаних полімерних матеріалів.

2. Поліуретановий наливна підлога.вибір наливних поліуретанових підлог значно вже. Поліуретанові матеріали, що володіють світлостійкістю і прозорістю, порівнянної з епоксидними матеріалами, значно дорожче. Ми пропонуємо наступні варіанти наливних поліуретанових підлог.

2.1. Поліуретанове наливне покриття (наливна підлога).2.2. Наливна поліуретанова підлога з флоками, чіпсами, блискітками.

Наливні підлоги-це всього лише один з видів вироблених нашою компанією полімерних підлог.

Товщина покриття багато в чому визначає витрата наливної підлоги. Мінімальна товщина наливних покриттів приблизно 2мм. Перед нанесенням бетонну поверхню необхідно ретельно підготувати. Трудомісткість підготовки бетонного іноді перевищує трудомісткість укладання наливної підлоги.

Важливо! – правильно підготувати підставу. Необхідно усунути всі дефекти підстави, навіть самі незначні (зашпатлевать тріщини, раковини, вибоїни, на поверхні не повинно бути плям масла, жиру і т.д.).

Підготовлене підставу має бути абсолютно герметичним, тому що отвір в підставі діаметром з голку може привести до утворення бульбашок на поверхні наливної підлоги діаметром в кілька сантиметрів. Перед нанесенням, поверхня повинна бути сухою і чистою.

Особливу увагу слід звернути на вологість повітря, його відносна вологість не повинна перевищувати 80%, інакше на поверхні наливної підлоги, з великою часткою ймовірності, з’являться бульбашки з повітрям, величиною з сірникову головку.

1. Загалом, процес влаштування наливної підлоги досить складний, вимагає спеціальних навичок, досвіду і знань. Непрофесіоналові виконати такі роботи з гарантованим результатом практично неможливо. Звертайтеся до професіоналів!

Об’єкти застосування наливних підлог:

 • торгові, розважальні, виставкові комплекси;
 • магазини, супермаркети, клуби, ресторани, бари;
 • навчальні та медичні установи, лікарні, поліклініки;
 • офіси, адміністративні та громадські будівлі і т. П.