Наливні покриття підлоги для медичних кабінетів

12-29-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні

Освітні заклади-це простір, де діти проводять більшу частину часу. На ряду з цим будь-які батьки хочуть, щоб діти перебували під захистом. Обов’язковим аспектом підтримування гарного самопочуття учнів вважається санітарно-гігієнічна обстановка в будівлі навчальних закладів. Бездоганна підлога-необхідна його складова.

Підлоги в навчальні заклади-специфічна ніша, в якій є власні приписи та умови користування. Підлогові покриття в навчальному закладі переносять величезні пішохідні навантаження. У момент вибору статі необхідно врахувати будову і розташування аудиторій, частоту переміщення людей і т. П.

Що стосується саме шкіл, то спеціальних вузькоспеціалізованих покриттів в цьому випадку не буває, так як школи самі по собі представляють сукупність кімнат і аудиторій, призначених для різних завдань.

Однак підлогові поверхні шкіл повинні відповідати конкретно позначеним тех. Вимогам:

 • механічна фортеця;
 • безпильність;
 • хімічна стійкість;
 • ударостійкість;
 • стійкість до стирання;
 • екологічність;
 • пожежостійкість;
 • естетичність;
 • легкість і простота прибирання;

Підлоги на освітніх об’єктах повинні відрізнятися великою стійкістю до зовнішніх впливів, не припадати пилом, не збирати бруд, виглядати естетично, бути безпечними, мати всю належну документацію. Подібні підлоги легко прибирати. Придбати і облаштувати промислові підлоги в дошкільному закладі, дитячому садку, школі та вузі варто вибирати виходячи з екологічності та безпеки матеріалів.

Загальні стандарти і вимоги до влаштування підлоги в приміщеннях навчальних закладів взагалі-то ніде не прописані. Існує безліч варіантів підлогових покриттів, але з усього списку на освітніх об’єктах традиційно застосовують: наливні підлоги, лінолеум, вініл та ін. Так як це можуть бути коридор, спортзал, різні кабінети, туалети, їдальня.

Варіанти покриттів за призначенням приміщення

Найенергійніше учні та студенти пересуваються в коридорах і вестибюлі навчальних закладів. А найбільш тривалий час навчаються знаходяться в навчальних аудиторіях. Чудовим вибором покриття на подібних ділянках виявляться наступні типи підлогових покриттів.

 • у вестибюлі-полірований бетон, керамічна плитка
 • в аудиторіях-комерційний гомогенний лінолеум
 • на щаблях-епоксидний наливна підлога
 • у майстерні-наливна поліуретанова підлога

 • підлога для спортзалів

Підготовка під основу вирішує яке покриття буде використано. Тому потрібно продумувати на стадії проекту фінішні підлогові матеріали. Так полірований бетон не можна зробити на стягуванні, а полімерні підлоги налити на гіпсове підставу.

Пвх плитка

Верхній шар в даному покритті захищений поліуретановим лаком, що робить його стійким до порізів, а стеклохолст захищає від каблуків і меблів. Він захищає фактуру покриття, яка може повторювати візерунки каменю, дерева і багато інших тиснення. Це в свою чергу дає можливість зробити по-справжньому креативний підлогу в рамках одного приміщення з нескінченним різноманітністю схем укладання.

Ще один плюм пвх плитки в атличии від керамічної – це безшовність, а за рахунок того що це модульне покриття укладається на малу гребінку, то швидкість монтажу досягає до 150 м2на одного монтажника.

Матеріал належить https://greatfloor.pro

Полірований бетон

Бетон полірується за рахунок зміни алмазних насадок в сторону зменшення зерна з просоченням зміцнюючими складами. За рахунок цього ми отримуємо дзеркальне не пальне підставу з класом пожежної небезпеки км-0. А за рахунок додавання барвників під час обробки бетону можна підібрати потрібне нам колірне рішення.

Наливна підлога

Полімерна наливна підлога-це покриття без швів, яке застосовується на різних виробничих об’єктах. В останні роки підлоги з полімеру досить часто застосовуються при оформленні різних освітніх організацій і торгово-розважальних комплексів. Вони мають високу зносостійкість і міцність, є надійними, екологічними, простими в прибиранні і ремонті, мають різноманітні кольори і декоративно привабливі і приємні оку. Полімерні наливні підлоги легко виносять постійні величезні навантаження, впливу пересувань стільців і столів, коліс, механізмів. Методики укладання припускають нанесення полімерних наливних підлог у вигляді зображень, наповнення різноманітними складовими: чіпсами, флоками і т. Д.

Слушне оформлення інтер’єру і, зокрема, підлог робить позитивний вплив на здатність до навчання, атмосферу в аудиторії і стан здоров’я.

Переваги та переваги даних покриттів підлоги для навчальних закладів:

 • привабливе яскраве оформлення;
 • велика стійкість навантажень і довговічність;
 • мала ступінь ковзання при ідеальній гладкості;
 • відсутність пильності і мала вимогливість по догляду за ними;
 • бездоганна шумоізоляція;
 • екологічність;
 • вологостійкість і стійкість до хімічних речовин;
 • нетоксичність і пожежостійкість.

Яке все ж вибрати покриття?

Внаслідок перерахованих вище позитивних якостей, ми сподіваємося що трохи розкрили для вас тему підлогових покриттів. Крім того вид покриття потрібно підбирати під складений дизайн проект. Наведені вище покриття володіють широкою колірною політрою і зможуть задовольнити навіть досвідченого дизайнера з бурхливим польотом фантазії

Компанія тов “грейт фло” для забезпечення захисту бетонної підлоги в навчальному приміщенні надає на вибір різні варіації наливних полімерних підлог (епоксидних і поліуретанових покриттів) і підказує більш підходящі і вигідні рішення. Ми виконаємо всі різновиди робіт з ремонту та влаштування епоксидних і полімерних підлог освітніх установ, в залежності від вимог замовника. У нас тільки висококваліфіковані співробітники, готові зайнятися монтажем підлоги на об’єктах будь-якої складності. Ми надаємо безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт для вашої зручності. Величезний досвід роботи в галузі допоможе вам зробити правильний вибір на всіх етапах виконання робіт

Add comment