Наливні покриття підлоги для медичних кабінетів

12-29-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні

  • про компанію
  • new tarkett
  • оптовикам
  • дизайнер
  • сертифікати
  • статті

Заклади охорони здоров’я повинні проектуватися таким чином, щоб пацієнти відчували себе там комфортно. Дизайн інтер’єру, колір, освітлення і матеріали здатні впливати на процес одужання людей або на ефективність їх роботи. Тому медичні установи повинні будуватися для людей, а не тільки для виконання функціонального призначення або розміщення обладнання.

Типи приміщень

Вимоги до підлогових покриттів

Рекомендовані колекції

Приймальні, реєстратури, коридори, холи

Зносостійкість, довговічність, опір ковзанню, мінімум швів, легкість у догляді

Iq monolit, iq aria, iq melodia, primo plus, acczent mineral, acczent timber, acczent terra, moda (напівкомерч).

Палати, процедурні, кабінети лікарів

Гігієнічність, стійкість до впливу хімічних засобів, комфорт при ходьбі, дизайн

Iq monolit, iq aria, iq melodia, primo plus,acczent mineral, acczent timber, acczent terra, moda (напівкомерч). Moda

Операційні, лабораторії, рентген кабінети

Захист від статичної електрики, герметичність укладання, легкість у догляді

Того sc, granit sd, acczent mineral as

Ванні кімнати, душові, їдальні

Опір ковзанню, гігієнічність

Granit multisafe, wallgard (під замовлення 8 тижнів)

Гомогенні підлогові покриття tarkett-ідеальне рішення для влаштування підлоги в медичних установах.висока зносостійкість лінолеуму таркетт забезпечує тривалий термін служби. При правильному укладанні і експлуатації наші покриття служать більше 25 років.поверхня гомогенного лінолеуму може бути багаторазово відновлена. При належному догляді зовнішній вигляд такого статі буде залишатися бездоганним протягом усього терміну експлуатації.лінолеум таркетт відповідає всім російським вимогам гост і снип і володіє високими показниками пожежної та санітарно – епідеміологічної безпеки. Таке покриття можна укладати практично без обмежень в приміщеннях типу а, б і в (до яких відносяться лікарні та поліклініки, санаторії та профілакторії).

Герметична зварювання швів дозволяє уникнути скупчення бруду і розвитку бактерій між полотнами лінолеуму.заклад лінолеуму на стіну в якості плінтуса полегшує догляд за підлогою і забезпечує додаткову гігієнічність покриття, що просто необхідно в лікарнях та інших медичних установах. Колекції із захистом від статичної електрики забезпечують безпеку для людей і обладнання в спеціальних приміщеннях, особливо в рентгенівських і операційних кабінетах. Широкий вибір дизайнів і фактур дозволяє створити будь-який інтер’єр.

У гомогенного і гетерогенного лінолеуму таркетт є ряд незаперечних переваг в порівнянні з іншими підлоговими покриттями, в тому числі з керамічною плиткою, яка традиційно використовувалася в сегменті охорони здоров’я:

Найкраща якість на ринку підлогових покриттів для медицини – це лінолеуми групи iq і acczent від tarkett.колекції iq melodia, iq aria, iq monolit мають високу зносостійкість, тому відновлювати їх треба значно рідше інших покриттів. При цьому найчастіше оновлення поверхні можливо проводити тільки методом сухого полірування, що значно економить витрати на мастику та інші засоби по догляду.

1 незаперечною перевагою комерційного лінолеуму tarkett є фіксована рублева ціна, незалежна від загальноекономічної ситуації і курсів валют, а також постійна доступність продукції. Це безпосередньо впливає на можливість планування витрат і значну економію бюджету, і є реальним внеском компанії в реалізацію національних проектів у сфері охорони здоров’я за рахунок надання кінцевим споживачам якісних і безпечних покриттів за доступною ціною.