Наливні покриття підлоги для медичних кабінетів

12-29-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні

Медустанови в силу свого призначення повинні максимально забезпечувати безпеку життя і здоров’я пацієнтів, персоналу та інших відвідувачів. Особлива увага повинна приділятися санітарним нормам і стерильності всіх поверхонь. Ці вимоги здійсненні за допомогою використання різних способів попередження поширення інфекцій і бактерій. Але також важливу роль відіграє покриття-які саме підлоги для медичних установ використані і в чому переваги сировини спеціального призначення.

Найбільш простий і ефективний метод підтримки чистоти і стерильності – це регулярна дезінфекція та прибирання. Найскладнішим покриттям вважається медичний підлогу, адже саме він схильний до частих забруднень. А щоб результати прибирань були не тільки помітні, а ще й не мали негативного впливу на здоров’я пацієнтів, підлоги в медустановах повинні відповідати вимогам і стандартам санітарних норм.

Наливні підлоги для медичних установ повинні відповідати багатьом умовам. Серед них:

Сучасні будівельні технології дозволяють використовувати для медичних установ спеціальні наливні підлоги, які відповідають всім перерахованим вище вимогам.

У закладах охорони здоров’я використовуються найчастіше наливні підлоги полімерного складу. Особливістю такого матеріалу є його швидка кристалізація і утворення ідеально рівній поверхні. Виділяють кілька варіантів такого полімерного покриття:

Підлоги на основі полімерного матеріалу можуть монтуватися не тільки при будівництві нової будівлі, але і в процесі ремонту окремих приміщень. Адже період застигання полімерного складу становить всього кілька годин.

Крім медичних полімерних наливних підлог також поширена укладання високонаповненого бетону. Таке покриття вважається менш практичним (має обмежений термін експлуатації) і кілька програє в якостях полімерному покриттю. Головними перевагами таких підлог є їх міцність, економічність і колірна гамма.

Наливні підлоги для медичних установ монтуються в суворій відповідності з технологіями. Довіряти таку роботу слід тільки висококваліфікованим фахівцям, а використовувати виключно якісний наливний полімерний матеріал. В іншому випадку підлогове покриття може деформуватися або розтріскатися.

Компанія silikal розробляє і виробляє якісне підлогове наливне покриття на основі полімерних смол. Кваліфікований персонал має досвід укладання таких підлог по всьому світу. Для максимального терміну експлуатації робітниками створюються всі умови для ідеальної заливки матеріалу, а саме:

Догляд та обслуговування не вимагають особливих зусиль. Досить щоденного миття і проведення періодичного генерального прибирання. Термін служби медичного статі, виробленого за даною технологією, перевищує 2 десятка років.