Наливні покриття підлоги для стоматології

1-3-2021

not found

Лакофарбові покриття

Для бетонних підлог

+ 7 (495) 221-21-80

+ 7 (495) 150-31-11

+ 7 (800) 301-21-80

(дзвінок по росії безкоштовний)

[email protected]

До полам підприємств охорони здоров’я пред’являються підвищені санітарно-гігієнічні вимоги. Підлоги медичних установ повинні бути безшовними, так як саме в швах накопичується бруд і велика кількість шкідливих мікроорганізмів. Підлоги для лікарень і поліклінік повинні володіти високими показниками по зносостійкості, механічної міцності і ударної міцності. Підлогові покриття повинні мати високу хімічну стійкість, водостійкість, стійкість до перепадів температур, забезпечувати екологічність, гігієнічність і зручність в прибиранні.

Медичним установам і підприємствам рекомендуються епоксидні підлогові покриття, які утворюють монолітну водонепроникну поверхню, що володіє найкращими санітарно-гігієнічними якостями, що дозволяє підтримувати стерильність в приміщенні. А також мають естетичну привабливість і високі декоративні властивості.

Для захисту бетонних підлог підприємств медичних установ ми пропонуємо різні варіанти полімерних наливних підлог (поліуретанових і епоксидних покриттів) в залежності від вимог, які пред’являються замовником до підлоги.

Область застосування полімерних підлог: медична промисловість, підприємства хімічної та фармацевтичної промисловості, виробництво порошків, косметики, зубної пасти, аптеки.

Бетостоун аква-надміцна швидковисихаюча грунт-емаль з водовідштовхувальними властивостями для захисту бетону та інших мінеральних поверхонь, експлуатованих в сухих і вологих приміщеннях, а також в умовах відкритої атмосфери і схильних до посиленого механічного впливу і навантажень.

Бетостоун аква-являє собою двокомпонентний екологічно чистий матеріал на водно-поліуретановій основі, що утворює при висиханні міцне, декоративне і рівне покриття.

Бетостоун аква – не вимагає попереднього грунтування поверхні, так як при нанесенні, грунт-емаль, самостійно заповнює пори бетону і утворює чудову адгезійну міцність, а при полімеризації формує надміцне і довговічне глянцеве покриття з підвищеною стійкістю до стирання і абразивного зносу.

детальніше

Полібетол-однокомпонентна матова поліуретанова емаль для бетонних підлог, що не містить органічних розчинників. Без запаху!

Полібетол утворює зносостійке, еластичне і ударостійке покриття, стійке до хімічних впливів.

Емаль має низьку проникність для води, нафтохімії та інших рідин.

детальніше

Епоксипол-зносостійка епоксидна глянцева емаль для бетонних підлог без органічних розчинників (без запаху).

Призначена для захисту бетонних, асфальтобетонних підлог і цементних стяжок від впливу агресивних середовищ, абразивного зносу, а також для додання полам високих декоративних властивостей.

Стійка до обливу розчинами кислот і лугів, дії миючих засобів, мінеральних масел, мор, дизельного палива і бензину, а також має гарну водостійкість.

детальніше

Полібетол-ультра-однокомпонентне глянсове поліуретанове покриття для бетонних підлог, без запаху і органічних розчинників.

Полібетол-ультра призначений для створення захисного покривного шару бетонних підлог в приміщеннях з високими механічними навантаженнями.

Має низьку проникність для води, нафтохімії та інших рідин.

детальніше

Фарба епостоун утворює міцне і довговічне покриття з підвищеною хімічною стійкістю і атмосферостійкістю.

Епостоун має відмінну стійкість до дії води, миючих засобів, атмосферних опадів, жирів і масел. Фарбу можна наносити на вологі бетонні підстави і на свіжий бетон.

детальніше

Полімерстоун-аква-інноваційна екологічна водно-поліуретанова напівматова фінішна емаль підвищеної міцності на основі акрил-поліуретанових дисперсій з цільовими добавками, призначена для захисту бетону та інших мінеральних поверхонь в сухих і вологих приміщеннях, що піддаються посиленому механічному впливу.

Полімерстоун-аква являє собою екологічно чистий лакофарбовий матеріал, що не містить органічних розчинників. Відсутність випарів і різкого запаху при нанесенні, робить використання емалі абсолютно нешкідливим для здоров’я людини і навколишнього середовища. Це дає можливість використовувати склад на об’єктах з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами, зокрема в цехах харчової та фармацевтичної промисловості.

детальніше

Епоксидне покриття еполаст застосовується для влаштування безшовних наливних підлог промислового і цивільного призначення.

Наливна підлога утворює міцне і довговічне покриття з підвищеною хімічною стійкістю і призначений для приміщень з високими механічними навантаженнями і високою інтенсивністю впливу рідин.

детальніше

Епостоун-ультра-глянсове двокомпонентне водно-епоксидне покриття для захисту бетонних підлог.

Матеріал має високу механічну міцність, стійкість до абразивного зносу, а також хімічну стійкість, при цьому покриття зберігає паропроникність і дозволяє бетонній основі «дихати».

Покриття має високу стійкість до атмосферних впливів і може застосовуватися на відкритих майданчиках.

детальніше

Бетоласт застосовується для робіт по свежеуложенным (вологим) або старим бетонним основам, для створення захисного і гідроізоляційного шару, що піддається значним механічним і хімічним навантаженням. Рекомендується застосовувати в пожежонебезпечних місцях.

Матеріал утворює міцне і довговічне покриття з підвищеною хімічною стійкістю.

детальніше

Епоксидний грунт застосовується для грунтування і захисту бетонних підлог промислового і цивільного призначення.

Еполаст-грунт забезпечує зміцнення і знепилювання бетонної поверхні, закриває пори і сприяє надійному зчепленню з фінішними епоксидними покриттями.

детальніше

Детальніше

Епоксол — гідроізолююча двокомпонентна зміцнююча водно-епоксидна грунт-просочення глибокого проникнення для бетонних підлог.

Завдяки високій проникаючій здатності, епоксол зміцнює пористі, пиляють і неміцні вертикальні поверхні захищаючи їх від руйнування.

детальніше

Виберіть потрібний колір. Клікнувши на нього, ви зможете побачити обраний колір в укрупненому вигляді.

Колір в таблиці не може бути еталоном і збігається зі стандартом ral приблизно, тому що сприйняття кольору на екрані монітора залежить від різних факторів-установок кольорової палітри, яскравості і контрастності, колірної температури монітора і навіть магнітних полів.

Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні