Пакети паперові САШІ

2-24-2020
Пакет саше белый с окном

Пакети з центральним швом для кави та чаю. Пакети з плоским дном і бічним зіпом. Пакети поліетиленові з зіп – замком. Пакети банан і майка з поліетилену. Плівки для мульчування і посадки. Відмінною альтернативою поліетиленової, пластиковій упаковочці стануть крафтови пакети. Вироби типу саші вельми витребувані в різних галузях торгівлі, будучи зручним варіантом для хліба, готової їжі. Паперова упаковочка володіє естетичним зовнішнім виглядом, міцністю, практичністю, тому стане кращим доповненням до харчової продукції. В асортименті представлені вироби різних розмірів і форм. Для випічки, фаст – фуду в наявності куточки, які зручні для споживання готової продукції.
Також хочемо вам порекомендувати https://ias.ua/katalog/pakety-bumazhnye-sashe
Використання крафтового паперу для виробництва пакетів саші дозволяє зробити упаковочку не тільки міцною, надійною, але також екологічні безпечною. В якості сировини використовується целюлоза, деревні волокна. Структура матеріалу щільністю 40 г/ кв. м забезпечує хороший повітрообмін, за рахунок чого хліб, готова їжа довго зберігають свіжість.
Паперові крафтовые пакети виглядають стильно і привабливо. Упаковочка ідеально підходить для реалізації хліба, готової їжі, випічки і багатьох інших видів продукції. Торгові точки або закладу HoReCa, які використовують пакувальну продукцію даного типу, що володіють більш високими рейтингами. Крафтовий упаковочка саші викликає довіру покупців.
Крім надійності, міцності, паперова упаковочка для їди також приваблива простотою утилізації. Її застосування відповідає актуальним принципам збереження довкілля. Пакети саше для хліба з крафт – папери також є досить доступними за вартістю. Особливо це стосується куточків, для виробництва яких використовується мінімальний обсяг сировини. Крафтовою упаковочку бурого відтінку можна замовити за досить помірною вартістю. Компанія пропонує вигідні умови співпраці для широкої аудиторії покупців. Можливі поставки пакувальної продукції в необмежених обсягах.