Переваги наливного покриття підлоги для лікарень

1-3-2021

not found

Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні

Іваново

Наливні підлоги

При будівництві та ремонті будь-яких приміщень одна з цілей, яку ми намагаємося досягти, це красивий, міцний і практичний підлогу. Для досягнення цієї мети використовуються самовирівнюючі полімерні наливні підлоги.

Наливні підлоги є одним їх видів полімерних підлог. Наливні полімерні підлоги в основному застосовуються на суспільно-цивільних об’єктах (ресторани, клуби, офіси, лікарні і т.п.).

Крім того, наливні підлоги використовуються у виробництвах, в яких застосовуються хімічно активні реагенти, де потрібна точність складання або чистота приміщень. Це, зокрема, хімічні лабораторії, електростанції, автомийки, кухні, магазини і подібні до них приміщення, так як жоден компонент не є небезпечним для людини, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Технологія нанесення наливних підлог прискорює процес будівництва, оскільки скорочує терміни твердіння бетону при низькій температурі і догляду за ним при високій, а також не вимагає спеціальних очисних робіт.

Переваги полімерних наливних підлог:

  • мають високу зносостійкість, міцність і адгезію (зчепленням) з основою;
  • завдяки відмінній розтікання формують максимально гладке покриття без швів, пір і тріщин;
  • при необхідній товщині наливного покриття згладжують невеликі дефекти підстави;
  • можуть мати різні кольори, ступінь глянцю і фактуру поверхні.

Класичні наливні підлоги-це наливні покриття, верхній лицьовий шар яких наноситься на підготовлену поверхню бетонної основи методом наливу.іноді наливні підлоги називають» заливні підлоги «або»рідкі підлоги”.

Ціна наливної підлоги залежить від багатьох факторів і може коливатися в широких межах.

Існує два види наливних підлог:

– вирівнюють суміші-призначені для вирівнювання бетонних стяжок перед влаштуванням підлог з ламінату, паркету, лінолеуму, керамічної плитки і т.д. Застосовуються як правило в приватному будівництві.

– наливні полімерні підлоги-фінішні чистові покриття бетонних підлог. Стійкі до механічних і хімічних навантажень, надають декоративні властивості. Як правило застосовуються в промисловому і житлово-цивільному будівництві.

Наливні підлоги за типом полімеру поділяються на поліуретанові, епоксидні, епоксидно-уретанові, метилметакрилатні, акрилові і т.д. Найбільшого поширення за сукупністю експлуатаційних і технологічних властивостей отримали поліуретанові і епоксидні.

1. Епоксидний наливна підлога.тов» теохім ” виробляє наступні варіанти епоксидних наливних підлог:

1.1. Епоксидне наливне покриття (наливна підлога)застосовується для захисту промислових і цивільних підлог з підвищеними декоративними вимогами. Виконується товщинами від 2мм.

1.2. Наливна епоксидна підлога з флоками, чіпсами, блискітками.різновид покриття 1.1., в якій для посилення декоративних властивостей застосовуються різні декоративні елементи, що наносяться на поверхню.

1.3. Наливна підлога 3d. Наливні підлоги з малюнками, логотипами, фотографіями, 3d плівками. Виконується товщинами до 2мм.обмеження викликане можливою втратою повної оптичної прозорості в більш товстих шарах.

1.4. Прозорий наливне покриття з декоративними елементами.запечатані прозорою наливною підлогою різні об’ємні декоративні елементи-кольорові піски, флористика, монети і т. П. Обмеження по товщині ті ж, що і для наливної підлоги 3d.

1.5. Біле наливне покриття.даний вид покриття виділений в окремий. Причина-досягнення кольору полімерного покриття, максимально близького до чистого білого, – важке завдання. Таке завдання нездійсненне для більшості широковживаних полімерних матеріалів.

2. Поліуретановий наливна підлога.вибір наливних поліуретанових підлог значно вже. Поліуретанові матеріали, що володіють світлостійкістю і прозорістю, порівнянної з епоксидними матеріалами, значно дорожче.ми пропонуємо наступні варіанти наливних поліуретанових підлог з використанням матеріалів елакор-пу:

2.1. Поліуретанове наливне покриття (наливна підлога).2.2. Наливна поліуретанова підлога з флоками, чіпсами, блискітками.

Наливні підлоги-це всього лише один з видів вироблених нашою компанією полімерних підлог.

Товщина покриття багато в чому визначає витрата наливної підлоги. Мінімальна товщина наливних покриттів приблизно 2мм. Перед нанесенням бетонну поверхню необхідно ретельно підготувати. Трудомісткість підготовки бетонного іноді перевищує трудомісткість укладання наливної підлоги.

Важливо! – правильно підготувати підставу. Необхідно усунути всі дефекти підстави, навіть самі незначні (зашпатлевать тріщини, раковини, вибоїни, на поверхні не повинно бути плям масла, жиру і т.д.).

Підготовлене підставу має бути абсолютно герметичним, тому що отвір в підставі діаметром з голку може привести до утворення бульбашок на поверхні наливної підлоги діаметром в кілька сантиметрів. Перед нанесенням, поверхня повинна бути сухою і чистою.

Особливу увагу слід звернути на вологість повітря, його відносна вологість не повинна перевищувати 80%, інакше на поверхні наливної підлоги, з великою часткою ймовірності, з’являться бульбашки з повітрям, величиною з сірникову головку.

1. Загалом, процес влаштування наливної підлоги досить складний, вимагає спеціальних навичок, досвіду і знань. Непрофесіоналові виконати такі роботи з гарантованим результатом практично неможливо. Звертайтеся до професіоналів!

Об’єкти застосування наливних підлог елакор:

  • торгові, розважальні, виставкові комплекси;
  • магазини, супермаркети, клуби, ресторани, бари;
  • навчальні та медичні установи, лікарні, поліклініки;
  • офіси, адміністративні та громадські будівлі і т. П.

Об’єкти на карті

Ціна
Розрахунок

Матеріали

Покриття