Підлога для медичних установ

12-28-2020

 

 

Відповідно до стандартів і нормативів для медичних установ, до всіх оздоблювальних матеріалів, в тому числі і до підлогових покриттів, пред’являються досить жорсткі вимоги. Це не дивно. Адже підлога в лікарні або поліклініці повинен задовольняти вимогам по стерильності і чистоті, а також експлуатуватися протягом тривалого часу. Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні від компанії  Ів Буд.

Під різні приміщення в медзакладі потрібен певний матеріал на підлогу і стіни. Один для операційних, інший для процедурної, а третій для палат і громадських місць. Компанія zeus має досвід роботи з медичними організаціями і запропонує установі той матеріал на підлогу і стіни, який необхідний для даного приміщення!

В цілому підлогове покриття в медичному закладі має бути:

  • міцним, витримувати значні механічні навантаження і не зношуватися протягом тривалого часу;
  • простим у догляді. Підтримання чистоти в медичному закладі обов’язкове, тому дуже важливо, щоб за покриттям підлоги було максимально просто доглядати;
  • хімічно інертним при впливі будь-яких хімічних середовищ, в тому числі дезінфікуючих розчинів, а також біологічних рідин;
  • пожежобезпечним і екологічно чистим;
  • антистатичним і володіти антиковзаючим ефектом.

Крім того, дуже важливо, щоб на поверхні підлогового покриття не виникало умов, сприятливих для формування і розвитку колоній грибків, бактерій і мікробів.

Всім перерахованим вимогам найбільш повно відповідає індустріальний керамограніт, однозначно виграє у наливних і бетонних підлог як в експлуатаційних характеристиках, так і в естетичній привабливості. Відсутність токсичних виділень при монтажі та подальшій експлуатації ще одна незаперечна перевага плитки для медичних установ перед полімерами (лінолеумами) та іншими рідкими наливними підлогами! керамічна плитка не тільки має всі необхідні сертифікати, але і виготовляється з природних компонентів.

При використанні керамограніта для обробки підлог вирішується питання з пристроєм привабливого і довго експлуатованого статі. В силу повної хімічної інертності керамогранітної плитки вона не руйнується під дією хімікатів і не дозволяє розвиватися органіці і мікробам на поверхні. Для затирання швів рекомендується використання епоксидної затірки, в цьому випадку шви будуть повністю відповідати вимогам, встановленим до чистоти і якості підлог в медичних установах.

Індустріальний керамограніт може використовуватися для обробки вхідних зон, сходів, приймальних покоїв, операційних, душових кабінах та інших приміщеннях медичних установ. Керамограніт кераміка без проблем експлуатується в умовах високої прохідності завдяки своїй високій зносостійкості.

Ми настійно просимо потенційних клієнтів, які вибирають індустріальний керамограніт для обробки своїх медичних установ, звертатися за консультаціями та порадами до наших менеджерів. Вони допоможуть підібрати не тільки плитку, але і всі супутні товари: в першу чергу правильну затірку для швів, а також клей та інші матеріали.

Ваше замовлення буде супроводжуватися нашим фахівцем не тільки в процесі поставки, але і протягом гарантійного терміну не менше 10 років. Також ми забезпечуємо післягарантійне обслуговування наших клієнтів.