Пол медичних установ

12-28-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати підлога для лікарні

Із завданням дотримання стерильності в медичних установах немає шансів впоратися, якщо стан покриття підлоги не відповідає нормам і стандартам. Найближче до ідеальних санітарно-гігієнічних показників знаходяться саме безшовні полімерні покриття. Полімерні підлоги в медичних установах-ідеальне рішення проблеми стерильності! компанія “стікл полімер” спеціалізується на установці полімерних підлог, використовує в роботі тільки перевірені матеріали, якість яких підтверджена відповідною документацією. Медичним установам рекомендуються епоксидні покриття для підлоги, матеріал володіють найкращими санітарно-гігієнічними якостями, дозволяє підтримувати стерильність в приміщенні.

У стінах лікувальних установах завжди повинні бути приміщення, до яких пред’являються завищені вимоги щодо стерильності. У них знаходиться під постійним контролем стан повітря, наявність пилу, мікроорганізмів, використовують такі приміщення тільки для дуже важливих медичних заходів. Максимальне знищення бактерій в операційних, запобігає інфікуванню пацієнтів під час операції, від цього залежить перебіг післяопераційного періоду і одужання пацієнта в цілому. Коли мова йде про здоров’я і життя людей, виникає усвідомлення глибини серйозності проблеми. Компанія “стікл полімер” з усією відповідальністю готова заявити, що полімерні підлоги в медичних установах – це життєва необхідність!

З об’єктивних причин найбільше схильний до забруднення саме підлогу, тому до його облаштування необхідно поставитися з максимальною відповідальністю. Традиційні підлогові покриття, що мають шви, стають головними бактеріальними вогнищами. Незважаючи на хороші санітарно-гігієнічні показники кахельної плитки, наявності швів між плитками не дозволяє назвати матеріал ідеальним. У швах мають можливість гніздитися колонії бактерій, їх знищити дуже важко, для цього потрібно багато зусиль. Компанія “стікл полімер” бачить тільки один вихід з такого становища — безшовні полімерні підлоги в медичних установах. Вони не є сприятливим середовищем для розмноження мікроорганізмів, непроникні для вологи і запахів, тому забезпечують високі гігієнічні стандарти.

Користуючись багаторічним досвідом компанія» стікл полімер ” з упевненістю може стверджувати те, що велике значення має те, яким чином виконані роботи при нанесенні покриття. Якість проявляється в деталях! особливо це важливо саме для медичних установ. Одна з важливих деталей – обробка підлоги в місці, де він примикає до стіни, в цьому місці встановлюється безшовний плінтус, між ним і підлогою повинні бути відсутні переходи, не кажучи вже про нерівностях. Будь-яка щілина здатна стати вразливим місцем, в якому будуть накопичуватися мікроорганізми. Полімерні підлоги в медичних установах можна встановлювати не тільки на етапі будівництва нової будівлі, але і після довгої його експлуатації. Матеріал наносять, як на підготовлену бетонну основу, так і на старі кахельні підлоги.

1. Щоб отримати відмінний результат, основну увагу варто приділити підготовці підстави. Воно повинно бути міцним, водонепроникним, рівним, сухим, без дефектів. Для виконання такої роботи без допомоги висококваліфікованих фахівців компанії “стікл полімер” не обійтися! технологія нанесення смол також вимагає спеціальної підготовки і навичок, інакше ймовірність успішного результату знижується до мінімуму.

Полімерні підлоги в медичних установах можуть бути виконані в різноманітному колірному і фактурному рішенні, тому їх не тільки приємно прибирати-на них приємно дивитися! таким чином, спільними зусиллями можна досягти ефективного медичного обслуговування.

© 2019 ” стікл полімер – – наливні промислові, епоксидні, поліуретанові підлоги