Поїздки на море з Києва до Генічеська

11-15-2020

Генічеськ – затишне курортне місто України, яке розташоване на узбережжі азовського моря поблизу Арабатської стрілки. Знаменитий неглибоким, теплим морем, широкими піщаними пляжами, а також лікувальними грязями. Відкривається сезон відпочинку в травні, закінчується в кінці вересня-початку жовтня. Також хочемо вам порекомендувати nika-bus.com.ua поїздки на море з Києва до Генічеська.

Курортна зона генічеська знайшла свою популярність за рахунок демократичних цін для більшості населення і непогано розвиненої інфраструктури. У мілководне азовське море часто приїжджають з дітьми. Генічеськ призначений як для відпочинку так і лікування. Склад морської води і унікальних геотермальних джерел, лікувальна грязь і ропа озера Сіваш оздоровлюючи діє при захворюваннях опорно-рухової, нервової, ендокринної системах, шкіри і судин. Місцеві озера також містять цілющу блакитну глину, яка використовується в багатьох косметичних процедурах.

До генічеської курортної зони можна також віднести і довколишні села на Арабатській стрілці: генічеська гірка, Щасливце, стрілецьке і приозерне.

Тут ви знайдете кафе і ресторани. Кінотеатри, магазини, супермаркети, аптеки, відділення банків і лікарні. У місті працює кілька ринків.

У генічеській гірці розташований дельфінарій Оскар – Генічеськ. Від генічеська сюди щодня курсують автобуси. У пляжний сезон, з напливом туристів, в дельфінарії щодня проводять вистави водні акробати з морськими тваринами. Після виступу кожен бажаючий може зробити фото на пам’ять або поплавати в басейні з дельфінами та іншими тваринами.

1 гаряче джерело в генічеську-ще одна міська пам’ятка, яку потрібно відвідати всім. Він дуже корисний, адже купання в гарячих озерах сприяє поліпшенню самопочуття, допомагає при лікуванні хронічних запальних процесів, захворювань шкіри, проблем з нервовою і серцевої судинною системами. У курортній зоні розташовано кілька таких термальних озер і гейзерів. Деякі з них абсолютно безкоштовні і знаходяться в районі Щасливцеве.

Любителям розваг і нічного життя на курорті також не буде часу нудьгувати. Тут досить розвинене клубне життя, а в місті розташована велика кількість нічних клубів, ресторанів, кафе і лаундж-барів. З настанням літньої спеки і пляжного сезону на набережній відкриваються літні тераси з живою музикою і караоке, також організовуються нічні дискотеки на пляжі.

Великою популярністю користуються веб камери, які встановлені в різних місцях генічеська. Цілодобова онлайн трансляція надає можливість майбутнім туристам заздалегідь ознайомитися з курортом. Центр міста, узбережжя, пляжі з численними базами відпочинку доступні для перегляду в будь-який момент. Поспостерігати за подіями, побачити реальну погоду на морі і кількість відпочиваючих на пляжах можна навіть за допомогою більшості мобільних пристроїв. Якщо ви стоїте перед непростим вибором куди поїхати, завдяки веб камерам можна порівняти популярні курорти України, зіставити інфраструктуру курортів, розглянути місця розваг, пляжі і кількість відпочиваючих в пік сезону.

Компанія  здійснює пасажирські перевезення на Азовське та чорне море з Дніпра, Києва.