Прищі на шкірі

5-16-2020
Прищі на тілі: про що говорять і як боротися

Акне (вугри)
Акне – запальне захворювання сальних залоз і волосяних фолікулів.
Також хочемо вам порекомендувати все про типы прыщей

актиномікоз
Актиномікоз – це хронічне гнійне незаразні захворювання, що викликається актиноміцетами (променистими грибками), при якому в м’яких і кісткових тканинах утворюються специфічні гранульоми, абсцеси (гнійники) і Свищева ходи. Актиноміцети потрапляють в організм при пошкодженні бар’єрних покривів на тлі зниженого імунітету. При своєчасному виявленні і комплексної терапії прогноз сприятливий.

Атопічний дерматит
Атопіческйй дерматит – це хронічно рецидивуючи запальне захворювання шкіри, яке супроводжується болісним сверблячкою і появою екзем. Він розвивається під впливом багатьох чинників і в першу чергу генетичних.

бородавка
Бородавки – це нерівні світло-тілесні доброякісні новоутворення шкіри у вигляді локалізованих розростань верхнього шару шкіри з вузликами або бляшками. Причиною появи бородавок є вірус папіломи людини. Заразитися ним можна в самих різних місцях – в громадському транспорті, в школі, на роботі, вдома і т.д. Під виглядом бородавки може ховатися зовсім інше захворювання, яке неможливо визначити без консультації досвідченого доктора. Тому видаляти її самостійно не рекомендується.

Лишай червоний плоский
Червоний плоский лишай – це хронічна хвороба, при якій на шкірі і слизових оболонках з’являються фіолетові вузлики. Іноді уражаються нігті і волосся. Супроводжується інтенсивним сверблячкою. Якщо хвороба вчасно не виявити не пролікувати, можуть розвинутися різні ускладнення аж до раку шкіри.

Багатоформна еритема (МЕЕ)
Багатоформна еритема (МЕЕ) – це гостре алергічне захворювання, при якому на шкірі і слизових оболонках з’являються різні по виду висипання – плямисті, папульозні і міхуреві. Перед появою висипу підвищується температура, виникає загальна слабкість, ломота, головний біль та інші симптоми. Саме захворювання може спровокувати вірус герпесу або прийом ліків.

Оніхомікоз (грибок нігтів)
Оніхомікоз (грибок нігтів) – це ураження грибковою інфекцією нігтьової пластини і оточуючих її структур, таких як нігтьові валики, матрикс (Паросткова частина нігтя) і нігтьове ложе.

вогнищева алопеція
Випадання волосся (алопеція) – це патологія, яка характеризується запаленням в волосяних фолікулах і іноді нігтьових пластинах, а також стійкою або тимчасової нерубцовой втратою волосся. Типовими першими симптомами є невеликі залисини у вигляді одного або декількох чітко окреслених вогнищ, які частіше з’являються в потиличній області.

лупа
Лупа – це дрібні лусочки на волосистій частині голови, які роблять її зовнішній вигляд неохайним. Вони виникають протягом життя у кожної людини незалежно від пори року. Їх поява супроводжується свербінням і підвищеною чутливістю шкіри голови. У деяких випадках може привести до утворення кісти сальної залози, випадання волосся та ін.

псоріаз
Псоріаз – це хронічне захворювання, що вражає шкіру, а іноді нігті, суглоби і внутрішні органи, що виявляється у вигляді рожево-червоних плям і супроводжується свербінням.

Рожевий лишай
Рожевий лишай – гострий запальний доброякісний дерматоз, що вирішується самостійно. Він характеризується висипанням шелушащіся бляшок і папул, іноді сверблячкою. Причина виникнення захворювання до цих пір точно не встановлена.

сикоз
Сикоз – це інфекційне захворювання, хронічне рецидивуюче запалення волосяних фолікулів, яке виникає через проникнення через мікротравми збудника хвороби в шкіру, частіше за все при голінні.

токсикодермія
Токсидермія (токсикодермия, токсико-алергічний дерматит) – це гостре запальне захворювання шкірних покривів, а іноді і слизових оболонок, що розвивається під дією токсичного, токсико-алергічного і алергічного чинника. Такими факторами виступають найчастіше лікарські препарати, а також харчові продукти, шкідливі виробничі і побутові речовини.

короста
Короста (scabies) – паразитарне захворювання шкірних покривів, причиною якого є коростяний кліщ Sarcoptes scabiei. Воно характеризується сильним сверблячкою і висипаннями. При правильному і своєчасному лікуванні захворювання прогноз сприятливий.

еритразма
Еритразма – поширена хронічна поверхнева інфекція шкіри, викликана бактерією Corynebacterium minutissimum. Захворювання характеризується висипанням безсимптомних червоно-коричневих плям різних розмірів з незначним лущенням, переважно в складках тіла людини.Також хочемо вам порекомендувати типы прыщей