Ремонт турбін на авто!!!

12-28-2019
Картинки по запросу Ремонт турбін на авто!!!

Розкажіть коротко про вашу станції техобслуговування. Ми надаємо послуги: діагностики автомобілів з турбонаддувом, виявлення причин виходу з ладу насосів, професійної установки турбін, а також їх якісного і надійного ремонту. У чому унікальність вашої станції у порівнянні з іншими. Такі станції можна перерахувати на пальцях. Тут є обладнання з діагностики турбокомпресорів, картриджів до них, а також перевірку електронних блоків управління ними. Наші спеціалісти пройшли навчання безпосередньо у цеху з ремонту турбін і на практиці знають турбокомпресор зсередини. Чим ви керувалися в оснащенні станції інструментом і обладнанням. Також хочемо вам порекомендувати https://turbo-plus.com.ua/

Ми вибираємо самий надійний інструмент провідних виробників, який ніколи не підведе. Наша компанія займається ремонтом турбін вже більше 15 років, і ми чітко розуміємо, яка саме апаратура необхідна для якісної діагностики турбокомпресорів, а також їх вузлів. Раніше такого не робив ніхто. Ремонт турбокомпресора – це не техобслуговування, що проводиться кожні 10 тис. Частка клієнтів по рекомендаціях – це кожен третій. ) щодо сервісу ремонту турбокомпресора – 60% від загального потоку. У нинішній економічно складний час обслуговувати і ремонтувати машину багатьом українським автовласникам часто не по кишені. Що ви робите для того, щоб в умовах кризи утримати постійних клієнтів і залучити нових. У нас дуже демократичні ціни на діагностику і роботу. Найдорожче в обслуговуванні автомобіля на станції – це безпосередньо ремонт турбокомпресора. Ми стежимо за якістю роботи, завжди точно діагностуємо проблему і доводимо справу до кінця.

Ви Проводите акції, що дозволяють автовласникам заощадити на ремонті. Поки таких акцій у нас не було, адже наша послуга дуже спеці – фична. Якими привілеями користуються ваші партнери. Постійним партнерам ми надаємо знижки, а також відстрочку платежів. Ми прислухаємося до вимог автовласників. Часто машини ламаються на трасі, будучий повними, або в інших випадках. І наші фахівці готові практично в будь-який час і в будь-який день тижня прийти на допомогу. Буває, що ми виїжджаємо на місце, де зламалася машина, і там здійснюємо ремонт. Ми надаємо гарантію до двох років без обмеження пробігу. Чому ви вирішили взяти участь у конкурсі . Це новий, дуже цікавий і перспективний напрям. І головним пріоритетом тут стало високу якість надаваних послуг.