Як робити шугарінг

4-26-2021

Не секрет, що для кожної з нас мрія – бути красивою і доглянутою, виглядати нітрохи не гірше дівчат з обкладинок глянцевих журналів, і як же багато ми готові зробити, щоб досягти бажаного, а без чистої і гладкої шкіри це неможливо. . Придумано і випробувано досить багато способів видалення небажаного волосся. Відомі всім гоління і креми для депіляції далеко не найефективніші з них, так як викликають роздратування шкіри, а ефект такого видалення триває недовго. Лазерна епіляція-процедура дорога і має ряд протипоказань. Депілятором і воском видаляти зайві волоски дуже боляче, до того ж нерідко після процедури спостерігається так звана картинка – «врослі» волоски. Так замість ідеально гладкої шкіри доводиться ховати отриману “красу”. Також рекомендуємо найкращу студію по депіляції, тут тільки доступные цены на професіонали свого діла .

Найбільш ефективним, новомодним, безпечним і, що дуже радує, менш болючим і дорогим способом видалення волосся є шугарінг – цукрова депіляція, або як її ще називають “перська” депіляція. Загальновизнаним є думка, що східні жінки здавна знають, як зробити своє тіло звабливим. Тепер це знаємо і ми.

Сенс шугаринга в тому, що волосся видаляються за допомогою густої цукрової пасти.

Переваги цього методу у відсутності ризику травматичності, в натуральності і гіппоалергенності складу депілятора:

  • видалення волосся пастою менш болісно, ніж воском і особливо депілятором.
  • немає вростання волосся, так як вони видаляються в напрямку по росту волосся, в разі ж використання воску, волосся видаляються в зворотному їх росту напрямку, що викликає обламування волосків, які не віддалилися разом з фолікулом.
  • з кожною наступною процедурою, волосся стає тонкими, світлими і рідкісними що зводить їх видимість на наших прекрасних тілах практично до нульової позначки.
  • чистота і простота процедури-цукор легко видаляється водою, тоді як залишки воску можна зняти, тільки використовуючи масло.
  • цукрова паста кімнатної температури на відміну від гарячого воску, тому виключені опіки, що особливо важливо при депіляції в делікатній області бікіні.
  • натуральний склад цукрової пасти гіпоалергенний, що повністю виключає алергічні реакції.