У чому користь насіння конопель в харчовій промисловості?

2-27-2020

Насіння конопель виробляються в різних цілях, в тому числі і для харчової промисловості. Оригінальне насіння канабісу має в своєму складі: Також хочемо порекомендувати замовити семена каннабиса почтой

поліненасичені кислоти Омега-3 і Омега-6;

вітаміни групи А, В і С;

природні кислоти;

антиоксидантні компоненти.

Вони складаються на 50 відсотків з поліненасиченого масла. У них є жирні кислоти, що володіють зволожуючими і регенеруючими властивостями. Також активно використовуються насіння медичного канабісу. Ця рослина ефективно допомагає при поширених захворюваннях серця, судин, сечовидільної, дихальної та ендокринної системи організму.

У чому полягають корисні властивості насіння канабісу?
Швидкозростаючі насіння конопель представляють високу цінність в харчовій промисловості. По ряду причин у другій половині двадцятого століття рослина було заборонено, але воно може вирощуватися для певних цілей. Приблизно сто років тому конопля була не менш цінним рослиною, ніж пшениця або картопля. З неї робилися предмети побуту, текстильні вироби, лікарські препарати. Активно споживалася конопля і в їжу.

До складу канабісу входить величезна кількість амінокислот, жирів, вітамінів, які стабілізують роботу організму. Вони мають підвищену харчову цінність і можуть використовуватися для стимуляції імунітету у дітей і дорослих.

Марихуана не вибаглива в догляді і може рости абсолютно всюди, але легально канабіс в країні вирощують заради насіння. Що міститься в канабісі альбумін і природні ензими корисні для серця, судин, печінки та ендокринної системи.

Що міститься в канабісі хлорофіл допомагає виводити шкідливі шлаки і токсини з організму. Він має антиоксидантні властивості, уповільнює природні фізіологічні процеси, пов’язані зі старінням організму.

Як вживаються насіння канабісу в їжу?
Можна споживати насіння конопель самими різними способами. При цьому як в сирому вигляді, так і піддаючи термічній обробці. У сирому вигляді слід їсти не менше двох столових ложок насіння за день, запиваючи водою.

Смачна і корисна каша з конопель, яка готується на воді або молоці. За своїми смаковими вони не гірше геркулесової або пшоняної каші. Відвар з насіння канабісу корисно пити при цукровому діабеті або проблеми з нирками. Вони стабілізують рівень глюкози в крові, набагато покращуючи самопочуття.

Готувати з насіння конопель можна не тільки настої, але і є їх сирими. Насіння швидко проростає, і паростки додаються в готові страви або приймаються в натуральному вигляді.