Відбілити зуби

2-19-2020
Картинки по запросу "Відбілити зуби"


                                       Як відбілити зуби без шкоди.


Існує кілька методів досягнення красивої білосніжної посмішки. В першу чергу їх можна розділити на домашнє відбілювання і відбілювання зубів в стоматологічній клініці.
В інтернеті повно інформації, як можна відбілити зуби в домашніх умовах. Слідувати неперевіреними порад з інтернету не найкраще рішення для вашої здорової посмішки.
Безпечно відбілити зуби вдома можна, але тільки дотримуючись програми, складеної стоматологом. Для цього все – таки потрібно відвідати клініку. Лікар зробить профілактичний огляд, повідомить, якщо зуби треба лікувати. А потім, ґрунтуючись на результатах огляду, складе програму.

Сама процедура полягає в носінні спеціальної капи, наповненої відбілюваним складом. Носити капу потрібно 4 години в день або надягати на ніч протягом 1 – 2 місяців.
Для підтримки нормальної природної білизни зубів достатньо раз в 4 – 6 місяців відвідувати стоматолога для профілактичного огляду, робити професійну чистку і не зловживати фарбувальними продуктами. І, звичайно ж, краще не курити. Вона допоможе підтримати здоров’я зубів і запобігти негативні наслідки куріння – неприємний запах з рота, запалення ясен, гингвит, пародонтит.

Професійна чистка – це, мабуть, базова процедура, яка видаляє зубний наліт і відкладення і освітлить зуби на 1 – 2 тони. Якщо проводити її систематично, вона допоможе вам підтримувати природний колір зубів. Професійну гігієну краще робити 1 – 2 рази на рік для некурців. Він забезпечує ефективну і швидку чищення зубів, а також дозволяє працювати в періодонтальних кишенях.

Якщо ви хочете досягти максимального результату безпечним шляхом, то необхідно записатися на процедуру лазерного або фото відбілювання. Такий метод допоможе висвітлити емаль на 6 – 12 тонів, причому абсолютно безпечно. А результат збережеться на кілька років. Лазерне відбілювання системою BioLase і фото – ультразвукове відбілювання системою BEYOND POLUS. Метод абсолютно нешкідливий, а ефект відбілювання збережеться до 3 – х років.
Будьте здорові і посміхайтеся частіше разом із . При цьому мова йде про високу якість та комплексному підході.
Буває так, що лікування починається з навчання гігієні порожнини рота. Один з її ознак — наявність постійного стоматолога.