Відмова від куріння

2-25-2020
Картинки по запросу "Відмова від куріння"


Споживання тютюну є одним з регульованих факторів ризику для здоров’я людини. Загальновизнано, що викорінення куріння – один з ефективних заходів оздоровлення населення. Близько 90% дорослих курців припиняють курити самостійно. Приводом до цього є специфічні і загальні проблеми зі здоров’ям, турбота про здоров’я сім’ї або очікуваному дитину, прагнення створити позитивний приклад для дітей, звільнення від пристрасті, громадський тиск і бажання поліпшити свій зовнішній вигляд. Приблизно 70% припинили куріння знову починають палити, як правило, протягом 3 – х місяців. Однак, з кожною черговою спробою ймовірність остаточного припинення куріння зростає. А важливо визначити, в якісь моменти виникає непереборне бажання закурити, – і при цьому утриматися від сигарети; спробувати не палити цілий день або різко скоротити кількість викурених сигарет. Якщо це вдалося, то можна сміливо сказати собі: НЕ ПОТРІБНО швидкого непродуманого рішення. Також хочемо вам порекомендувати https://sana-info.dp.ua/tabakokurenie-vozdejstvie-na-zdorove-rasprostranennost.php

Перші дні без сигарети найважчі. Треба якомога швидше звільнити організм від нікотину та інших шкідливих компонентів тютюнового диму. Значно легше кинути палити, перебуваючи на відпочинку, обов’язково змінивши звичну (робочий, домашній) обстановку, а, відмовившись від куріння, ніколи і ні за яких обставин, – перебуваючи в дружній компанії, після нервового трудового дня, за будь-яких негативних емоціях, – не можна доторкатися до сигарети. Одна – єдина сигарета, навіть одна затяжка, назавжди перекреслить витрачену енергію. Відмова від куріння – досить тривалий процес, який вимагає зусиль. Аутогенне тренування – один з найдієвіших способів утриматися від тютюнопаління та знизити рівень своєї тривожності. Продумайте коротку індивідуальну формулу самонавіювання, яка повинна викликати яскравий образ.

Подібні фрази потрібно вимовляти перед сном, після пробудження, а також кілька разів на день, особливо в ситуаціях, коли хочеться курити. Тим, хто не в змозі самостійно кине палити, може допомогти не-фармакологічне і фармакологічне лікування. Для отримання такого лікування необхідно звернутися в кабінети з лікування тютюнової залежності в закладах охорони здоров’я, що надають наркологічну допомогу населенню. Відмова від куріння – процес нелегкий. Головне – вірити в себе і прагнути до успіху.