Вибір якісної профільної труби у Будсервис

10-2-2019

Якісний паркан повинен володіти високою міцністю і довговічністю. Його основа — це стовпи і поперечини, і вкрай важливо правильно підібрати матеріал, який буде використаний в будівництві. Але перед тим як приступити до роботи, варто розібратися, які саме труби вам потрібні, у чому їхня відмінність і як правильно розрахувати їх необхідну кількість. Профільна квадратна труба – підходящий варіант для головних частин огорожі — стовпів. Стовпи огорожі з профільної прямокутної труби — це несучи опорний елемент конструкції і розташовуються, як правило, на відстані 5 м між собою. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/product-category/metalloprokat/profilnaya-truba/

Можливо і більшу відстань (до 3 м), з умовою, що витриманий однаковий крок між опорами. Обов’язково потрібно врахувати розмір перерізу труби. Одним з головних параметрів профільної труби є товщина стінки. Саме від неї залежить вартість за 1 м/ пог. Стовпи для майбутньої огорожі з труби товщиною всього 5 мм можуть виявитися занадто кволим і через кілька років вам доведеться переробляти всю конструкцію заново. Щоб уникнути цього правильніше використовувати трубу товщиною 2 – 3 мм 3 мм профільна труба дорожче, ніж 2 – х мм, але дозволяє споруджувати більш високі конструкції з необхідним запасом міцності. Висота стовпа залежить від висоти бажаного паркану. Близько 40% від загальної довжини труби піде в грунт, а інша частина буде стовпом для огорожі.

Так, якщо висота підстави планованого огорожі складає 2 м, то, вам необхідна довжина до 3 м, т. Будівництво паркану або воріт з профільної труби дуже універсальна, оскільки дозволяє вибрати будь-яку висоту. Правда і вартість такої профільної труби значно вище, ніж простий сталевий. Товщину труби правильніше вибрати 2 мм. Така труба не набагато дорожче труби товщиною 5 мм, але значно виграє в потужності. Використовуючи труби вищевказаних параметрів, ви отримаєте масивний і міцний каркас для паркану, який простоїть багато років і може бути обшитий за вашим бажанням деревом, профлистом або металловагонкой. А для захисту конструкції від атмосферних опадів досить пофарбувати її і встановити пластикові заглушки необхідного діаметра, які також можна придбати в нашому магазині металопрокату.