Виведення із запою на дому

7-9-2021

 

Вивід із запою на дому
 

Виведення із запою на дому

Запій – це завжди важкі наслідки. Першими під ударом опиняються печінка, нирки і серце. Надмірне вживання алкоголю порушує їх функціонування і призводить до серйозних ускладнень, включаючи розвиток цирозу печінки і серцевої недостатності. Також хочемо вам порекомендувати вывод из запоя на дому в киеве.

Якщо близька вам людина залежний від алкоголю і пішов в запій, то потрібно негайно вжити заходів. Не допустити небезпечних наслідків допоможуть досвідчені наркологи.

Виведення із запою на дому: коли викликати?

Якщо тривалість запою перевищує 24-48 годин і на прохання припинити випивати людина вже не реагує, потрібно вживати заходів. Перше, що вам необхідно – це викликати лікаря.

З собою у лікаря буде все необхідне для лікування запою, тому окремо нічого докуповувати не доведеться. Лікарські препарати та інфузійні розчини вже включені у вартість послуги.

Викликайте лікаря, якщо людина:

  • Не контролює кількість випитого алкоголю,

  • Відмовляється припиняти випивати,

  • Поводиться неадекватно (наприклад, при необґрунтованій агресії),

  • Відчуває важке похмілля,

  • Вживає сурогати алкоголю (технічні рідини, медичний спирт),

  • Знаходиться в несвідомому стані.

До перших ознак інтоксикації відноситься тремор, перепади артеріального тиску, запаморочення і болі по всьому тілу. Фізичний дискомфорт доповнюється психічними переживаннями, тривожністю і агресивністю.

Людина не віддає собі звіту в здійснюваних діях. Короткі перерви він робить тільки для того, щоб знайти чергову порцію алкоголю і усунути симптоми абстиненції (похмілля). У будь-якому випадку діяти потрібно швидко, і кращим рішенням стане звернення до наркологів.

Крапельниця від запою

При різних запоях відмінно допомагає крапельниця. Її головна перевага-ефективність. Вона досягається за рахунок особливої форми препаратів, які починають діяти відразу після надходження в організм.

Крапельниця для лікування алкоголізму і запоїв відрізняються за складом і концентрації діючих речовин. Вони можуть стандартними (одинарними) і посиленими (подвійними). Останні склади застосовуються у важких випадках (наприклад, при гострій алкогольній інтоксикації організму).

Лікарі нашої клініки пропонують вивід із запою в вдома і в стаціонарі. У першому випадку фахівець виїжджає додому, обстежує пацієнта і ставить крапельницю. Інфузійний розчин підбирається індивідуально, в залежності від стану алкоголіка.

Головна перевага виведення з запою на дому-зручність. Вам не потрібно нікуди їхати і перевозити людину, яка знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.