Як приймати ентерол

2-11-2020

not found
Як лікують в Туреччині по страховці.
Також хочемо вам порекомендувати enterol.ua
Похибки харчування (велика кількість грубої рослинної їжі). Алергічні реакції на харчові продукти. Нейрогенні причини (неврози, хвилювання, страх). Діарея мандрівників обумовлена здебільшого різноманітними ешеріхіями (кишковими паличками). Приблизно до 70% всіх випадків інфекційної діареї.
Зазвичай інфекційна діарея починається достатньо гостро і супроводжується блювотою і температурою, іноді можуть бути сильні болі в животі. Частота блювоти і проносу, так само як і температури можуть бути різними (це залежить від збудника та тяжкості хвороби). У цьому випадку найбільш правильним буде звернутися до лікаря – інфекціоніста для постановки діагнозу і призначення лікування. Частіше мийте руки і пийте тільки бутильовану або кип’ячену воду. Ще одним засобом профілактики є прийом пробіотиків. Якщо діарея застала зненацька, а, як правило, в подорожі так і буває, можна тимчасово використовувати такі протидіарейні засоби як лапирамид або иммодиум. Вони уповільнюють перистальтику у кишечнику, але не лікують. Наріжний камінь лікування діареї – боротьба із зневодненням. Для дітей, як правило, рекомендують Гидровит або Хумана електроліт, для дорослих -Регідрон. У більшості країн в аптеках, магазинах або медцентрах сольовий розчин продається під абревіатурою ORS (Oral Rehydration Отsolution). Так як діарея – це захисна реакція організму, покликана очистити його від мікробів, токсинів, неперетравленої бродить їжі, у другу чергу, а точніше одночасно сольовими розчинами застосовуються ентеросорбенти. Наприклад, такі як Смекта, Полісорб, Ентеросгель. Самостійно показано тільки при діареї, викликаної бактеріями( в основному кишковою паличкою). Одним з поширених антибіотиків є Ніфуроксазид. Препарати на його основі: энтерофурил, эрсефурил, стопдиар. Всі вони мають дорослу форму (таблетки, капсули) і дитячий (суспензія). У суспензію стопдиара крім нифуроксазида входить симетикон, тобто він ще й зменшує здуття живота, метеоризм. Ніфуроксазид не допомагає при діареї, викликаної вірусами.
Якщо діарея носить тривалий характер – більше 4х днів. Якщо відбувається швидке зневоднення організму (надмірна спрага, часткова або повна відсутність сечовипускання, запаморочення), особливо якщо хворий – дитина або людина з ослабленим імунітетом. Якщо діарея супроводжується високою температурою( понад 38, 8), нестримною блювотою, стільцем з кров’ю або сильним головним болем.