Як вибрати дитячу стоматологію

3-21-2020

Практично всі діти відчувають страх перед стоматологом. Повністю позбутися від тривожного почуття і прищепити дитині любов до догляду за зубами допоможуть Дитяча стоматологія Київ , які працюють в клініці . Ми подбаємо про створення доброзичливої атмосфери і позитивного настрою маленьких пацієнтів, виконаємо ряд необхідних процедур максимально швидко і безболісно.

На первинному прийомі лікар виконає огляд ротової порожнини дитини і уточнить деякі нюанси у батьків. Після аналізу стану зубів батьки отримають ряд професійних рекомендацій, спрямованих на підтримку здоров’я зубів і всієї ротової порожнини.

Якщо дитячий стоматолог виявив проблему, знадобиться її оперативне усунення. Часто це відбувається в тих випадках, коли на зубах вже утворився карієс. Для швидкого і безболісного лікування у нас є все необхідне обладнання та матеріали. Ми використовуємо ефективні і безпечні препарати, які не викличуть у дитини небажаної реакції. Для зміцнення зубів стоматолог запропонує встановити пломби з вмістом фтору і кальцію, а підняти настрій маленького пацієнта вдасться за допомогою кольорових пломб.

У дитячій стоматології ви зможете пройти курс фізіотерапії. Для цього кабінет обладнаний сучасними лазерними апаратами. З метою профілактики, в якій часто потребують молочні зуби, ми можемо порекомендувати герметизацію фісур. Така процедура спрямована на вирівнювання структури зуба, вона дозволяє уникнути появи стоматологічних проблем в подальшому.

Розслабитися і налаштувати дитину на позитивний лад допоможуть добрі мультфільми, які включить на моніторі дитячий стоматолог. Завершальний етапом стане нагородження дитини за його терплячість і сміливість – приємний подарунок ще раз доведе, що лікувати зуби абсолютно не страшно!