Як вибрати клей для флізелінових шпалер

5-28-2020

Pufas EURO 3000 Флизелиновый (200 г)

Сьогодні в магазинах ми бачимо величезний вибір шпалер різного дизайну, якості, способу наклеювання. Моделі розрізняються вагою, практичними властивостями, тому цілком природно, що для наклеювання, скажімо, паперових і флізелінових шпалер потрібні різні за складом клеї. Але як підібрати клей для шпалер вірно? Тут вирішальним фактором є основа шпалер (паперові, флізелінові, текстильна тощо), а також важливу роль відіграють вага, подальша обробка настінного покриття та інші фактори. Наприклад, якщо ви вибрали шпалери під фарбування або шпалери для вологого приміщення, майте на увазі, що в цьому випадку вам знадобиться клей з вмістом вологостійких добавок. Також хочемо вам порекомендувати купити в Україні клей для флізелінових шпалер можна в інтернет-магазині Build-shop

Різноманітність настінних покриттів настільки велике, що перерахувати їх усі не представляється можливим.Однак ми можемо розглянути найпопулярніші види шпалер, а заодно грамотно підібрати потрібний клей до кожного покриттю. Отже, найбільш поширеними і популярними є паперові шпалери – відносно недороге, екологічно чисте і легке настінне покриття, при наклеюванні якого клей потрібно наносити на зворотню сторону полотна. Для паперових шпалер добре підійдуть такі клеї, як EURO3000 Економ, EURO3000 Експрес від компанії Pufas. Ці клеї можна використовувати для наклеювання легких вінілових шпалер на паперовій основі.

Вінілові шпалери

Важкі шпалери вінілові на паперовій основі і шпалери під фарбування вимагають кращого зчеплення зі стіною в силу свого більш високого ваги. Якщо неправильно підібрати клей, шпалерне полотно не втримається і відшарується, а нещодавно відремонтована кімната втратить блиск. Значить, потрібен спеціальний вініловий клей.

Флізелінові шпалери

Бамбукові шпалери – ще одне дуже затребуване і якісне настінне покриття, що привертає увагу стильними дизайнами і високою зносостійкістю. Флізелін є матеріалом, який зберігає форму, а це безсумнівний «плюс», так як наклеювання шпалер на флізеліновій основі рекомендується клеїти шляхом нанесення клею безпосередньо на стіну або стелю. Швидко, чисто і просто!

Склошпалери

Склошпалери є черговим настінним покриттям, для наклеювання якого потрібен спеціальний клейовий склад. Виткані з склониток різної товщини і щільності, просочені спеціальними складами для стабільності, призначені для фарбування латексними фарбами, склошпалери є дуже зносостійкими і одночасно важкими.

Текстильні шпалери

Одні з найкрасивіших, дорогих і складних у виробництві шпалер – текстильні і натуральні – виготовляються з текстильних ниток (льон, шовк, віскоза, фетр, джут, акрил і т. д.), що наклеюються на основу, флізеліновую або паперову, і мають істотний для настінного покриття вагу. Для цих шпалер, де клей повинен бути з малим вмістом води і мати низький показник pH.

Фрески, шпалери, панно, картини

Досить важкий настінний декор, для якого потрібно виключно міцний фіксатор.

Металеві шпалери

Металеві шпалери гарні для створення як хайтечных, так і будь-яких інших інтер’єрів. Вони виготовляються з фольги і мають або флізелінову, або паперову основу. Для їх наклеювання потрібно складу з низьким показником pH.

Коркове покриття

Для коркових настінних покриттів, для підстав, що мають злегка поглиначу здатність, PUFAS рекомендує Клей для пробки (готовий), – полотна легко піддаються коригуванню. Для наклеювання пробкових покриттів на підстави, які не мають всмоктуваної здатності або для наклеювання коркового матеріалу на підлогу, був розроблений Універсальний контактний клей К12 (готовий).

Компанія PUFAS виготовляє клеї для різних настінних покриттів, від самих простих до самих складних – загалом понад 50 видів як порошкоподібних, так і готових клейових складів. Однак слід пам’ятати, що відмінного результату від ремонту ви можете очікувати лише за умови дотримання всіх вказівок і рекомендацій виробників шпалер і покриттів по їх обробці та підготовці підстав.