Як вибрати Наркологічний центр

1-10-2020

Как выбрать Наркологический центр
Як вибрати надійний і ефективний реабілітаційний центр. Термін реабілітації в них варіюється від 4 до 12 місяців. Більше 90% центрів не мають медичної ліцензії, а значить, не можуть надавати якісну та оперативну медичну допомогу. Програма реабілітації приблизно третини центрів робить упор на релігійну складову.
Також хочемо вам порекомендувати https://nc-new-life.com.ua/
Центри існують або на пожертвування юридичних і фізичних осіб, або за рахунок коштів реабилитируемых. Деякі центри оголошують про те, що надають безоплатну допомога алко – і наркозалежним. Однак на ділі про безоплатність говорити не доводиться – пацієнтів та персонал потрібно на щось утримувати. Найчастіше, реабілітація тут полягає в тому, що залежних ізолюють від суспільства, позбавляють наркотиків і змушують багато працювати буквально за харчування.
Природно, після такої реабілітації людина знову починає вживати наркотики.
Єдиним державним наркологічним центром у Свердловській області, діяльність якого спрямована на лікування, реабілітацію та повернення залежних в суспільство, є філія ГАУЗЕ З . Він має медичну ліцензію і веде реабілітаційний процес за програмою, схваленою Міністерством охорони здоров’я Свердловської області.
Для осіб, які мають реєстрацію на території Свердловської області, курс реабілітації безкоштовний.
Фахівці лікарні надають консультативну допомогу пацієнтам у відновленні документів, отримання професійних навичок, працевлаштуванні.
Не намагайтеся боротися з наркозалежністю в поодинці. Не робіть з цієї хвороби сімейної таємниці.
Зверніться за допомогою до фахівців. – це єдиний в Свердловській області державний реабілітаційний центр, що надає послуги медичної реабілітації хворих на наркоманію.
Єкатеринбурзі, амбулаторні кабінети в Каменске – Уральському і Нижньому Тагілі, стаціонарні відділення медичної реабілітації в Єкатеринбурзі, Карпинске і Каменске – Уральському.
Фахівці філії здійснюють амбулаторний прийом пацієнтів, послуги з медичної реабілітації залежних людей, психологічну підтримку рідних і близьких пацієнта у форматі групових занять. Для осіб, які мають реєстрацію на території Свердловської області, амбулаторний прийом, послуга з реабілітації та групові заняття для співзалежних безкоштовні.
Як потрапити на реабілітацію .
Завантажити пам’ятку для вступників у відділення р.
Завантажити пам’ятку для вступників у відділення р.
Завантажити пам’ятку для вступників у відділення р.