Як вибрати парогенератор для дому

4-13-2020

Парогенератор – пристрій, що використовується в побутових і промислових цілях. Воно створює сухий і вологий пар шляхом нагрівання води в резервуарі. Під побутовими парогенераторами маються на увазі праски, парові прасувальні системи та відпарювання. Рекомендації по підбору парових пристроїв для домашнього використання знайдете в цій статті. Вибираємо парогенератор для дома : поради при покупці техніки. Перед придбанням приладу визначитеся, які функції він буде виконувати у вашому домі. Для якісної і швидкої прасування підійде праска з парогенератором, а для прибирання в приміщенні – відпарювач. 

При виборі приладу звертайте увагу на наступні основні технічні характеристики:· потужність;· обсяг резервуара;· тиск під час роботи;· подача пари;· паровий удар;· вага;· матеріал підошви (у праски). Для побутового парогенератора оптимальною потужністю вважається показник у межах 1, 5-2 тис. Від цього залежить швидкість прасування речей і обробки приміщення. Пристрій повинен бути оснащений містким резервуаром – від 1, 5 літра, так як це безпосередньо пов’язано з тривалістю його безперервної роботи. Крім цього, зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена ємність для води. Віддавайте перевагу пристрою з прозорим резервуаром – так буде зручніше контролювати кількість рідини. Якщо ви плануєте часто використовувати парогенератор, то робочий тиск в ньому не повинно бути менше чотирьох бар. Для періодичної прасування і видалення нестійких забруднень підійдуть моделі з показником 3 бари. Безперервна подача пари під час роботи – показник, що визначає якість прасування (прибирання) за допомогою пристрою.

Функція «паровий удар» у праски з парогенераторами і отпаривателях допомагає опрацювати речі, важко піддаються прасуванні (чищення). При її включенні кількість подаваного пари збільшується. Вибирайте прилад з невеликою вагою, так як працювати з важким пристроєм менш зручно. Матеріал підошви в якісному прасці повинен бути виготовлений з металокераміки, тефлону або нержавіючої сталі. З сучасних пристроїв перевагу треба віддавати відомим закордонним брендам. Тут найменування виробника – це показник працездатності приладу і його довговічності. Вартість техніки від зарубіжних виробників, що купується у посередників, найчастіше виявляється завищеною. Відео, представлене нижче, допоможе розібратися, який парогенератор вибрати для будинку. Обробка меблів і приміщень пором – гарантія позбавлення від шкідливих бактерій, алергенів і бруду. Більше не потрібно вдаватися до послуг хімчистки, достатньо придбати парогенератор і самостійно обробляти їм речі.