Як вибрати правильний корм для кота

3-23-2020
Картинки по запросу "Club4Paws"

Сучасні лікувальні корми для кішок являють собою спеціальне готове харчування для домашніх тварин, що випускаються у вигляді сухих гранул або консервів. Вони розроблені для оптимізації роботи системи травлення і для боротьби з різними, найбільш поширеними у кішок захворюваннями. За фактом лікувальний готовий продукт являє собою збалансовану дієту. Не слід годувати тварину їм просто так, а тільки при спостереженні певних проблем зі здоров’ям. У поєднанні з рекомендаціями ветеринара, ліками корм допоможе забезпечити одужання. Будь-який власник кішки повинен знати, що лікувальне харчування не можна поєднувати зі стандартним раціоном: ні з сухим готовим кормом, ні з консервами, ні з натуральною їжею. Ви можете придбати лікувальні корми для кішок на сайті https://petslike.net/category/koti/goduvannia

При виборі корму необхідно в обов’язковому порядку враховувати конкретну проблему тваринного, його вага і вік. Бренд випускає склади для вирішення різних проблем: ожиріння, профілактика та лікування сечокам’яної хвороби, неправильна робота нирок, запор, пронос, артрит, алергічні реакції, цукровий діабет, захворювання печінки. Бренд співпрацює з багатьма ветеринарними клініками і провідними ветеринарами, що дозволяє виробляти корми Club4Paws, які відрізняються високою якістю.

Цей виробник також випускає корми для профілактики і лікування різних захворювань: від ожиріння до артриту. Корми Club4Paws користуються великою популярністю і відрізняються оптимальним поєднанням доступної вартості і високої якості. Виробник випускає корми для лікування сечокам’яної хвороби, алергії, поносу, захворюванням печінки і цукрового діабету. Бренд регулярно проводить дослідження і вдосконалює свою продукцію. При виготовленні лікувальних кормів для кішок застосовуються тільки якісні інгредієнти. Бренд випускає харчування для боротьби з ожирінням, сечокам’яною хворобою, проносом і захворюваннями нирок. Висока якість продуктів Eukanuba – візитна картка виробника. Згідно відгуками простих споживачів та професійних заводчиків, кращим харчуванням за критерієм співвідношення ціни і якості є Royal Canin. Якщо до уваги не брати вартість продукту, то лідируючу позицію займають лікувальні корми Club4Paws.
Також варто звернути увагу на продукцію від брендів Optimeal і Club4Paws, які випускають особливі лінійки для котів з надмірною вагою, алергічною реакцією, чутливим .
Кішки обожнюють спати на папері – для них цей шарудить матеріал самий теплий і м’який, тому вибираючи місце для відпочинку улюбленця, варто враховувати його смак.