Як вибрати Сонцезахисні окуляри

1-25-2020

not found
З приходом весни список актуальних аксесуарів поповнився важливою деталлю — сонцезахисними окулярами. На думку експертів, модні тенденції — зовсім не головний фактор при їх виборі. Погані окуляри чреваті розвитком катаракти , — розповіла офтальмолог Валентина Вишняк. Зіниця розширюється завжди, коли вловлює зниження яскравості (зокрема, під темними лінзами); при відсутності належного захисту він стане отримувати навіть більше ультрафіолету, ніж зовсім без окулярів, і може бути травмований. Колір лінз може бути різним: в сертифікаті на аксесуар, як правило, зазначаються позначають його літери — наприклад, “b” (від англ. Найкомфортніше людина відчуває себе в окулярах темно – сірих і темно – зелених відтінків: перші гарантують картинку, максимально близьку до реальної, а другі краще відфільтровують ультрафіолетові промені. Важливо оцінити та зручність оправи.
Також хочемо вам порекомендувати https://dom-optiki.ua/catalog/9-solncezashitnye-ochki
Незважаючи на модні тенденції, скла в сонцезахисних окулярах повинні бути великими. Ступінь захисту від сонця залежить від того, в яких умовах будуть використовуватися окуляри.
Для людей, які проводять у сонцезахисних окулярах цілий день (зокрема, для водіїв), будуть гарні градуйовані скла з переходом кольору від темного до світлого. А поляризационное (антиблікове) напилення захистить очі від додаткових подразників — наприклад, фар зустрічних машин або відблисків на воді. Індивідуальний замовлення сонячних окулярів — справа смаку, проте, на думку фахівця, в сучасних оптиках знайти гідну готову оправу зовсім не складно. Ціна на якісні окуляри в столиці, на думку офтальмолога, стартує від 100 рублів. Давно такого не було: різке заяву Лукашенка про переговори щодо нафти. 83Кривко пояснила схід з дистанції під час “індивідуалки” в Поклюці. Щоб поборотися за медалі у мас – старті, білоруска вирішила достроково завершити гонку. У Литві знову подорожчала электроэнергияSPUTNIK Молдова. Дійшов китайський коронавірус до Молдови: що кажуть врачиSPUTNIK ЭстонияSputnik Естонія перейшов на роботу в надзвичайному режимі. Звичайні маски не захищають: казахстанка розповіла про ситуацію в УханеSPUTNIK Абхазія. Хан Бейлі із США підкорив американців азербайджанської музыкойSPUTNIK Вірменія. Тіньова економіка та серіали: як перемогти кримінальну субкультуру в АрменииSPUTNIK Грузія. Два села на півдні Грузії відрізані від зовнішнього мираSPUTNIK Киргизстан. Що діється на авторинку КР після подорожчання розмитнення. Тест – ворожка: що вас чекає в найближчому майбутньому. Тест: а ви знаєте, як правильно ставити наголоси. Тест: чи правильно ви харчуєтеся. Тест: що вас чекає в Новому році. Тест: який ви новорічне блюдо. Тест: яка ви незвичайна пташка. Як не підчепити небезпечний коронавірус. Спалах коронавіруса: що відбувається у світі.