Як вибрати Стоматологічну клініку

2-18-2020
OneDental Clinic

Поліпшення і модернізація клінік стоматології означає, що у пацієнта є можливість врятувати, здавалося б, безнадійний зуб, ефективно відновити естетику зубного ряду, виправити прикус навіть у зрілому віці. На що звертати увагу при виборі найкращої з них. Довіра зазвичай викликає клініка, де можна зауважити наступне: строго дотримуються норми лікарської етики; пропонується широкий перелік послуг; доктора дійсно піклуються про здоров’я пацієнтів. Вибирати стоматологію за територіальним розташуванням не має сенсу. Єдина вигода, яку ви отримаєте — економія часу на дорогу. Також хочемо вам порекомендувати https://onedentalclinic.com.ua на Виноградарі «One Dental Clinic»

Також можете розпитати своїх друзів і знайомих, куди вони ходять лікувати зуби. Коли ви приходите в клініку, вас зустрічає адміністратор. Якщо він привітний, уважно слухає запитання, ввічливо відповідає на них, готовий порекомендувати відповідного фахівця — це говорить про те, що в цій стоматології піклуються про клієнтів і зацікавлені в тому, щоб їм було комфортно. На первинній консультації буде зрозуміла політика клініки щодо ціноутворення і надання послуг. Хороший лікар зрозумілою мовою пояснить суть проблеми, запропонує варіанти її вирішення, не буде нав’язувати свою думку, а розповість про плюси і мінуси кожного варіанту. Рішення приймаєте тільки ви самі. Лікар також може назвати попередню ціну терапії. У клініці повинні працювати фахівці різних напрямів (ортопеди, ортодонти, терапевти, хірурги), а не стоматологи – універсали. Вузька спеціалізація дозволяє лікарю розвиватися в своєму напрямку, бути в курсі новітніх методів профілактики та лікування, які він пропонує пацієнтам. Хорошою практикою є той факт, коли лікарі в стоматології працюють в команді.

Наприклад, стоматолог – терапевт може взяти на себе турботу про підготовку зубів до протезування, а потім передає вас в руки протезист. Вам не доводиться відвідувати різні клініки — всі лікарі працюють в одній установі, у них є доступ до вашої медкарті, знімків зубів і т. Це економить час і позбавляє від зайвої суєти. Важливий момент — стерильність і дезінфекція. Як зрозуміти, що в клініці з цим все в порядку. По – перше, лікарі працюють в одноразових рукавичках, використовують одноразові серветки, пелюшки, бахіли. По – друге, ви можете помітити в кабінетах стерилізаційні шафи для інструментів та бактерицидні лампи. Зрозуміло, зверніть увагу на візуальну чистоту приміщень, прибирання кабінету після чергового пацієнта та інші нюанси.