Як вибрати упаковку

1-7-2020

Упаковка для чаю покликана не тільки додавати естетики і привабливості готовому продукту, але і захищати його від впливу зовнішнього середовища. Від того, наскільки правильно виробник підбирає упаковку для свого товару, залежить його смак і аромат. Покупці звикли вибирати той чи інший товар, орієнтуючись на його зовнішній вигляд. Хочемо порекаомендкаати упаковка для мороженого оптом

Картонна упаковка для чаю – це найбільш затребувана упаковка під чай, яка виготовлена з так званого харчового картону.

Поверхню паперового матеріалу може бути матовою, глянсовою або напівглянсової. Крім цього, на етикетку може наноситися логотип, будь-який малюнок, голографічне зображення, штрих-код.

Картонна упаковка для чаю – найпоширеніший варіант, оптимальний з точки зору практичності та вартості.

ЧАЙНІ ЯРЛИКИ
При виготовленні чайних ярликів використовується двосторонній друк. На ярлику зазвичай розміщується логотип або будь-який малюнок і текст. Вибір кольору ярлика в основному визначається кольором чайної упаковки.

Яскраві чайні ярлики, виконані у фірмовому стилі, не тільки роблять чаювання більш радісним, але також допомагають формувати та підтримувати бренд фірми. За бажанням при виготовленні чайних ярликів можна застосувати фольгування.

Для зручності вживання чайні пакетики випускаються в комплекті з чайним ярликом-етикеткою, що дозволяє вийняти пакетик з чашки після заварювання.

КОРОБКИ ДЛЯ ПАКЕТОВАНОГО ЧАЮ
Барвисто оформлена пачка для чаю відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, а повнокольоровий друк дозволяє втілити будь-яку дизайнерську задумку. При виготовленні коробок для пакетованого чаю використовуються тільки екологічні матеріали.

ЧАЙНІ КОНВЕРТИ
Чайний конверт забезпечує високу герметичність упаковки чайних пакетиків, а значить, розфасований чай не втратить свого первозданного смаку і аромату при зберіганні і транспортуванні.