як виграти в ставки на спорт в париматч

6-3-2020

 


Робити ставки навмання — неправильно. Щоб бути в плюсі, потрібно виробити стратегію ставок і намагатися не відхилятися від неї. Успішні гравці не розкривають свої секрети ставок, тому новачкам залишається брати за основу базові стратегії і самостійно наступати на граблі. Також хочемо вам порекомендувати поставити ставки на спорт на сайті букмекекерскої  контори ukrfootball.ua  ,тут великі шанси на перемогу.

Відразу про сумне — безпрограшних стратегій не існує. Краща стратегія — та, яку ви відчули на власному досвіді.

Нижче представлені базові стратегії ставок, які можна брати за основу: ігрові, лайв і фінансові.

Поставити на тотал — значить підписатися під загальною кількістю якихось подій у матчі. Тотал має два різновиди. ТБ — тотал більше і ТМ — тотал менше.

Розглянемо тотали на прикладі футболу. Букмекери приймають ставки на кількість голів, порушень, попереджень, офсайдів, кутових і так далі. Можна поставити на кількість подій для однієї команди або для двох. Можна поставити на тотал в одному таймі або в цілому матчі.

Для того, щоб поставити на тотал, не обов’язково бути великим експертом. Досить подивитися середню статистику по гравцю чи команді. Наприклад, вважається, що іспанська футбольна ліга — найрезультативніша: більше трьох голів за гру. У рамках іспанського чемпіонату зустрічаються дві команди. Обидві забивають у середньому по півтора м’ячі за матч. Отже, можна ставити на тотал більше двох або навіть на тотал більше двох з половиною.

Та ж логіка вірна для хокею, баскетболу та тенісу.

Важливо: на тотали краще ставити до матчу, коефіцієнти вигідніше. Під час матчу букмекер стежить за динамікою і знижує коефіцієнти.

Не потрібно бути експертом, щоб успішно ставити на тотал. Ставити на тотал можна практично в будь-якому виді спорту.

Як правило, на очевидні тотали коефіцієнти невисокі. Для того, щоб зробити ставку на більш «тонкий» тотал, доведеться покопатися в аналітиці і знадобиться трохи більше везіння.

З назви зрозуміло, що доведеться вгадувати точний рахунок матчу. На перший погляд, здається, що стратегія базується тільки на удачу. Це не так. Якщо вивчити статистику виступу команд, можна прикинути яка команда переможе, який буде відрив.

Потрібно врахувати фактори, які можуть вплинути на рахунок: стан воротарів, форвардів, результативність команд в особистих зустрічах, у домашніх і гостьових матчах. Якщо немає впевненості в тому, хто переможе, краще ставити на тотал.

Важливо: робіть кілька ставок, страхуйте свої ризики. Якщо здається, що команда А виграє з рахунком 2-1, має сенс поставити ще на 3-1 та 2-0. До матчу коефіцієнти дуже вигідні. Якщо хоча б одна ставка зіграє, вона покриє витрати на інші ставки.

Головна перевага — це високі коефіцієнти. Можна робити кілька ставок, які будуть страхувати один одного.

Підходить для просунутих гравців. Початківцям складно навскидку давати точні прогнози. Починати краще з тоталів, де не принциповий результат як такий.

Букмекерські вилки вважаються єдиною безпрограшної стратегією ставок. Формально це так і є. За цієї стратегії ставки робляться на всі випадки. Як би подія не завершилося, одна із ставок точно зіграє. Причому така ставка не тільки покриє витрати за іншим, але і принесе прибуток, яка відома заздалегідь.

Найпростіше цю стратегію розглянути на прикладі тенісу. Нехай букмекерська контора А пропонує коефіцієнт 2,05 на перемогу першого тенісиста, а букмекерська контора Б — коефіцієнт 2,05 на перемогу другого.