Як використовувати концентрат для інгаляцій

4-9-2021

Використання

 

Небулайзер ефективний відносно більшості захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів.  Ми рекомендуємо використовувати  раствор для ингаляций і прилад не тільки для лікування, але і для профілактики.  На відміну від більшості небулайзерів даний розпилювач дозволяє використовувати для інгаляцій лікарські засоби на масляній основі. Головне уважно ознайомитися з інструкцією до пристрою. Почати використовувати небулайзер за призначенням не складно. У колбу наливається рекомендований лікарем лікарський засіб в обсязі до 7 мл. Надівається її верхня частина і приєднується трубка, яка кріпиться іншим кінцем на штуцері це ще одна затребувана деталь приладу-економайзер. Встановивши цей елемент, ви зможете скоротити втрати лікарського засобу під час видиху, відкривши отвір на ньому.

А на вдиху отвір необхідно закрити, перенаправивши, таким чином, аерозоль в легені.до верхньої частини розпилювача приєднується бажана насадка: маска, носовий наконечник або загубник. Якщо закрити отвір в його верхній частині, то вироблятися будуть найдрібніші частинки, що забезпечують інгаляцію нижніх дихальних шляхів. При відкритому отворі утворюються великі частинки і осідають в носоглотці.

Особливості та переваги

На нашу думку головна перевага компресорного небулайзера – це його універсальний характер. Кожен член сім’ї може вибрати відповідну насадку для інгаляцій з пропонованого виробником комплекту. Всі вони виготовлені з м’якого пвх, зручні і комфортні в застосуванні. Під час роботи пристрою ліки не розбризкується завдяки особливій формі насадок. У комплекті немає дитячої маски, але вона продається в магазині. Небулайзер працює з олійними розчинами, що так само розширює список його можливостей. Прилад широко експлуатується в стаціонарах та інших медичних установах. Але і вдома йому знайдеться застосування. Небулайзер може працювати без перерви протягом години без шкоди для компресора. Від перегріву пристрій захищає вбудований запобіжник.

Небулайзер працює з олійними розчинами, що так само розширює список його можливостей. Прилад широко експлуатується в стаціонарах та інших медичних установах. Але і вдома йому знайдеться застосування. Небулайзер може працювати без перерви протягом години без шкоди для компресора. Від перегріву пристрій захищає вбудований запобіжник. Ми рекомендуємо дозволити “відпочити” вашому помічнику 20 хвилин після того як він довго функціонував.

Догляд

Щоб продовжити термін служби небулайзера, ми рекомендуємо не нехтувати правилами догляду за його приладдям. Після процедури необхідно помити деталі водою і продезінфікувати. Робиться це за допомогою спеціального дезінфікувального засобу, концентрат якого ви можете придбати у нас. Колба і дюза дезінфікуються в автоклаві при температурі 121°с. Заглушка при цьому видаляється. Фільтр промивається кожні 3 місяці водою з миючим засобом і просушується.

Фільтр промивається кожні 3 місяці водою з миючим засобом і просушується.