Як вилікувати біль у спині

10-17-2019


Як уникнути болю в спині.
Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах під кутом 90° і упріться підошвами стоп в стіну. Поступово збільшуйте силу упору підошов, одночасно притискаючи поперек до підлоги. Утримуйте напругу в ногах і спині 10 секунд, потім розслабтеся.
Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, поставте ноги на ширину плечей. Повільно піднімайте таз так, щоб спина відірвалася від підлоги. Напружте черевні і сідничні м’язи. Також хочемо вам порекомендувати https://vidnovlennya.center/line/vertebrologiya/

Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, поставте ноги на ширину плечей. Злегка підніміть голову та плечі. Упріться кистями рук в стегна і утримуйте це положення 15 секунд. Намагайтеся, щоб поперек не відривалася від підлоги.
Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, поставте ноги на ширину плечей. Візьміться лівою рукою за праве коліно. Поверніться у вихідне положення, лежачи на підлозі і розслабтеся. Зробіть описане вправа, взявшись правою рукою за ліве коліно.
Встаньте на карачки, спираючись на долоні і коліна, спина пряма. Опустіть голову вниз і вигніть спину дугою, як кішка. Утримуйте це положення 5– 10 секунд, потім поверніться у вихідне положення. У всіх положеннях шия повинна бути на одній лінії зі спиною.

Встаньте на карачки, спираючись на долоні і коліна. Витягніть ліву ногу назад, візьміть носок стопи на себе. Тримайте руку, голову і ногу горизонтально. Утримуйте це положення 10 секунд, потім поміняйте бік.
Лежачи на животі, покладіть зігнуті в ліктях руки вздовж голови. Таким же чином підніміть витягнуту ліву ногу і утримуйте 3– 5 секунд. Повторіть вправу 8– 10 разів з кожної сторони.

Лежачи на животі, покладіть зігнуті в ліктях руки вздовж голови. Підніміть руки, голову і плечовий пояс над підлогою, намагаючись звести лопатки ззаду. Утримуйте це положення 15 секунд, потім розслабтеся.
Встаньте приблизно на відстані 0, 5 метра від стіни. Упріться долонями в стіну на рівні плечей. Зробіть перерву для відпочинку на кілька секунд.
Сильна спина Як уникнути болю в спині. Причини та розвиток захворювань, профілактика, ортопедичні вироби для стабілізації хребта. Гімнастика для зміцнення м’язів спини і живота.