як вилікувати наркоманію

6-3-2020

Наркоманія — страшна хвороба сучасності, яка не шкодує нікого і постійно розширює свої володіння. Для наркомана єдиною метою життя стає наркотик. І чим далі прогресує хвороба, тим складніше і довше протікає реабілітація. Але надія залишається завжди: скільки б років не вживав наркотики людина, правильно підібране лікування здатне позбавити від залежності і повернути хворого до нормального життя. Головне — вірити в одужання і не зволікати зі зверненням за медичною допомогою. Також хочемо вам порекомендувати почитати та замовити лыкування на сайті Наша Справа

Лікарі організовують лікування наркоманії у відповідності з високими світовими стандартами. Ми використовуємо перевірені методики, всебічно вивчаємо клінічну ситуацію, комплексно впливаємо на проблему, проводячи пацієнта через всі етапи позбавлення від наркотичної залежності.

Лікування наркоманії повинно проводитися тільки професіоналами. Самостійно побороти тягу до наркотиків вдається лише одиницям. Навіть після реабілітації в клініці зберігається ризик рецидиву хвороби на тлі стресу, матеріальних труднощів, тому наркологи та психологи нашого інституту практикують комплексний підхід до лікування наркоманії.

Тільки очищення організму, застосування підтримуючих засобів, психокорекції та реабілітаційних заходів не достатньо для отримання впевненості в тому, що пацієнт більше не захоче повернутися до колишнього життя. Рецидиви трапляються головним чином з-за неможливості контролювати хворого після виходу з клініки. Багато пацієнтів після виписки з центру лікування наркоманії повертаються до колишніх знайомих, у несприятливе середовище, де все нагадує про залежності і провокує на вживання наркотиків. Тому в нашому інституті розроблено індивідуальний підхід до кожного такого хворого.

При імплантації препарату відбувається блокування опіатних рецептори головного мозку, що робить прийом наркотиків, анальгетиків і алкоголю марним через відсутність ейфорії і характерного розслаблення. Продетоксон запобігає бажання вживати сильнодіючі речовини, підтримуючи ефект від лікування наркоманії і алкоголізму протягом всього потенційно небезпечного періоду, коли пацієнти найчастіше зриваються і виникають рецидиви хвороби.

Продетоксон — це препарат нового покоління російського виробництва, що забезпечує гарантовану ремісію при опійній наркоманії. Цей засіб дозволяє звести до мінімуму ризик виникнення рецидивів і дає можливість підтримувати лікувальний ефект без суворого контролю за поведінкою пацієнта поза наркологічної клініки.

При цьому лікарю не потрібно постійно контролювати хворого, що добре як для самого наркозалежного (немає обмеження його свободи), так і для його родичів.