Як взяти кредит під заставу квартири

1-17-2020

Кредитування із застосуванням застави є одним з найпопулярніших способів вирішення фінансових труднощів. В якості об’єкта застави може виступати як рухоме, так і нерухоме майно, але найбільш охоче кредитні організації приймають в заставу легколіквідні, що користуються незмінним попитом об’єкти, – автомобілі, будинки і квартири. Як же можна отримати кредит під заставу квартири в Україні, і які кредитні організації забезпечують максимальну безпеку надаваних позик? Спробуємо з’ясувати в даній статті. Хочемо порекомендувати взяти кредит під заставу квартири Банкнота

Як взяти кредит під заставу квартири в Україні

Способи отримання кредитів під заставу квартир можна розділити на два основних види:

  • отримання позики в банківській установі;
  • отримання позики в спеціалізованому фінансово-кредитному підприємстві.

Досить часто громадяни, які бажають отримати кредит під заставу квартири в Україні, звертаються в банки, що включають заставне кредитування в спектр своєї діяльності. На жаль, отримання позики в банку пов’язане з цілим рядом труднощів і недоступно більшості громадян з наступних причин:

  • тривалі терміни розгляду звернень;
  • необхідність збору значного пакету документів;
  • невідповідність наданих громадянином документів вимогам банку.

Фінансово-кредитні організації, що надають послуги заставного кредитування, більш лояльні до громадян, надаючи кредит під заставу квартири в Україні на вигідних умовах. Так, наприклад, більшість кредитних компаній забезпечують своїм клієнтам оперативність розгляду кредитних заявок, вимагають збору мінімального пакету документів, готові йти назустріч при необхідності надання відстрочок або розстрочок по виплатах.

До основного переліку документів у більшості випадків включаються:

  • паспорт претендента на отримання позики;
  • документація про наявність права власності на квартиру, пропоновану в якості об’єкта застави;
  • документація, що визначає технічні та експлуатаційні параметри на квартиру, використовувану в якості об’єкта застави (технічні паспорти, кадастрові паспорти).

Видача кредиту здійснюється після проведення експертно-оціночних заходів щодо квартири, і визначення її вартості, що служить орієнтиром при встановленні загальної суми видається позики. Всі умови видачі кредиту визначаються в договорі – саме цей документ повинен бути ретельно вивчений претендентом на отримання позики, щоб уникнути випадків кабальних угод і шахрайства.