ЯК ЗБЕРЕГТИ ФІГУРУ У ВІДПУСТЦІ

2-27-2020

Зовсім скоро ми почнемо планувати маршрут відпустки: більшість відправиться на море, де можна буде похвалитися відмінною фігурою, яку ми відточували весь кінець зими і всю весну. Однак, навіть перебуваючи на відпочинку, не варто давати собі поблажок в харчуванні і дозволяти собі проводити час виключно в горизонтальному положенні на морських пляжах — підтягнута фігура має властивість втрачати тонус. Так як же зберегти ідеальні форми, які не завжди даються просто? Ми розповімо. Хочемо порекомендувати як зберегти фігуру у відпустці та багато цікавого на сайті https://tviygid.vn.ua/

Не скупіться

Так, система all inclusive заманює розкішною можливістю з’їсти все, що хочеться, але чи хочеться вам зводити нанівець власні старання в спортзалі? Впевнені, що ні. Але і відмовляти собі в смакоти теж неправильно. Що ж робити? Все просто: розділіть вашу порцію на кілька прийомів їжі, а краще озбройтеся маленькою тарілкою, куди не поміститься додаткова порція м’яса, як би ви не старалися.

Змініть раціон хоча б не пару тижнів

Як правило, чим вище температура, тим менше хочеться вживати калорійні продукти, але якщо на вас це правило не працює, намагайтеся уникати місць у відпустці, де ви можете спокуситися жирним бургером або гострою локшиною після щільного обіду. Порушення обміну речовин не повинно входити у ваші плани.

Не порушуйте режим

На відпочинку ви можете зі спокійною совістю відключити будильник, але це не означає, що можна лягати під ранок і спати до обіду — зайвий стрес ваш організм почне сприймати як небезпеку і накопичення калорій прискориться в кілька разів. Постарайтеся скоротити кількість алкоголю, який може отруїти не тільки ваш організм, але і враження від відпустки в цілому.

Підтримуйте водний баланс

Звичайно, протягом дня може захотітися зайти в кафе, посидіти за чашкою кави з тістечком, і в цьому немає нічого кримінального для вашої фігури, якщо ви не будете захоплюватися. Але все ж, крім кави, чаю та інших напоїв, не забувайте про півтора літрах води протягом дня, що особливо важливо, якщо ви відпочиваєте в жаркому кліматі.