Як зробити клініко лабораторне обстеження організму

1-12-2021
Центр сімейної та відновлювальної медицини UBI

Ми пропонуємо повний спектр діагностичних послуг, в який входять понад 3000 видів лабораторних досліджень з можливістю забору матеріалу на дому, кт органів грудної клітки, черевної порожнини, головного мозку та інших анатомічних структур, виконуємо мрт з болюсним контрастування, проводимо узд на експертних апаратах виробництва сша (ge voluson і logiq expert ge) з можливістю 3d/4d візуалізації високого дозволу, узд з можливістю компресійної еластографія і кольоровим допплерівським картуванням. У нашій клініці ви можете пройти рентгенологічне дослідження з отриманням чітких знімків і швидкою інтерпретацією результатів, екг та інші діагностичні процедури. Також хочемо вам порекомендувати Комплексну оцінку і комплексний підхід в корекції стану організму в медичному центрі «ЮБІАЙ».

Лікарі клініки виконують кольпоскопію, дерматоскопію та інші оптичні дослідження.вся діагностика спрямована на виявлення патологій на ранніх доклінічних стадіях розвитку. Регулярні своєчасні обстеження на сучасному обладнанні під контролем лікарів вищої кваліфікаційної категорії з багаторічним досвідом роботи – профілактика захворювань і підстава для максимально ефективного курсу лікування виявлених патологій.

У нашій клініці є власна багатопрофільна лабораторія з плр-відділом, яка виконує більше 3000 видів досліджень різних біологічних матеріалів-аналіз крові, мазків з шийки матки, цервікального каналу, з носоглотки і ротоглотки, цитологічне дослідження, аналіз сечі і фекалій і багато інших.

Ми виконуємо молекулярну алергодіагностику на єдиному в краї аналізаторі phadia 250, яка дозволяє визначити наявність алергії до її видимих проявів. Апарат vitros 3600, який також представлений в єдиному екземплярі в регіоні, дозволяє проводити розгорнутий аналіз крові на гормони щитовидної залози, дослідження кардіомаркерів і онкомаркерів, діагностику інфекційних захворювань і тестування на covid-19.

Наша лабораторія володіє ліцензіями на лабораторну діяльність, реєстраційним посвідченням і санітарно-епідеміологічним висновком на роботу з iii і iv групою патогенності. Крім того, ми беремо участь у міжнародному контролі якості системи riqas. Всі аналізатори лабораторії мають реєстраційне посвідчення.