Який вибрати масаж для себе

3-9-2020

not found
Масаж обличчя став головним б’юті – трендом року, що минає: по всьому світу відкриваються спеціальні масажні студії і все більше зірок і блогерів повідомляють, що просто не можуть жити без цього етапу догляду.
Також хочемо вам порекомендувати масаж на Оболоні
Як працює масаж обличчя.
Будь-який вид масажу передбачає активне стимулювання кровообігу і лімфотоку за рахунок фізичного впливу. І масаж для обличчя не виняток — всі техніки розраховані на те, щоб активувати приплив крові. Це покращує доставку молекул кисню і корисних елементів з косметичних засобів до глибоких шарах шкіри. Для цього косметологи використовують спеціальні ролери, холодні масажні кульки, пластинки гуаша та/ або ритмічно масажують обличчя пальцями.
Головне достоїнство цієї процедури — нетравматичная робота з особою, яка допомагає вибудувати кращий контакт зі своєю зовнішністю і прийняти себе. З психологічної сторони цей метод в рази м’якше, ніж, наприклад, ін’єкційна косметологія. А якщо ж розглядати використання ролерів і пластинки гуаша будинку, то такий самомасаж ще краще допомагає прийняти і полюбити себе завдяки регулярному і здорового процесу роботи над особою і собою.
Однак варто розуміти, що масаж — це завжди тимчасове вплив. Якщо після процедури ви бачите у відображенні дуже підтягнуте особа з сяйвом і здоровим рум’янцем, то не поспішайте себе обнадіювати. Цей результат не залишиться з вами на тижні або роки. Навіть курс масажу не може гарантувати вау – результатів абсолютно для всіх. Справа в тому, що у кожної жінки свій спосіб життя (більш чи менш здоровий), тому ефект від масажу (або курсу) буде завжди індивідуальним.
Більш того, як і будь-яка косметична процедура, масаж обличчя має протипоказання. Багато некомпетентні косметологи часто замовчують їх, а зазнали впливу трендів жінки просто ігнорують. Перший в Росії ліцензований тренер з гімнастики особи Анастасія Бурдюг нещодавно опублікувала на своїй сторінці в Instagram докладний пост, в якому пояснила, чому масаж для обличчя може бути шкідливий для багатьох жінок. В першу чергу вона як раз і зазначила головні протипоказання: розширені пори, жирна та/ або реактивна шкіра, купероз.
Анастасія Бурдюг на своїй сторінці.
Повідомлення та матеріали інформаційного агентства .