Який вибрати масаж

3-9-2020


Він допоможе Вам мати струнку й підтягнуту фігуру. Пройдіть процедуру в салоні краси . Зрозуміти, наскільки конкретний майстер підходить саме Вам, можна лише після першого сеансу масажу для корекції фігури, тому не поспішайте оплачувати весь курс процедур. По – друге, слід відповідально поставитися до вибору засобів, що використовуються фахівцем для масажу корекції фігури. Якщо до складу таких засобів входять натуральні компоненти, терапевтичний ефект від масажу стане набагато сильніше. Ці компоненти посприяють тому, щоб Ваша шкіра виглядала краще, і піднімуть настрій. Наприклад, улюблена всіма лаванда вважається ароматом безтурботності, вона допомагає заспокоєнню і розслабленню, а масло гіркого апельсина, навпаки, дає заряд бадьорості, будить в жінці чуттєвість і сексуальність. Також хочемо вам порекомендувати масаж на Оболоні 

Що зможе виправити корекційний масаж. Такий корекційний масаж здатний допомогти Вам зменшити або прибрати жирові відкладення з проблемних частин, таких як стегна (в тому числі внутрішня частина), талія, черевний прес, сідниці. Масаж для корекції фігури також може виконуватися і для корекції відкладень на передпліччях і внутрішній стороні руки. Крім того, пам’ятайте, що при корекційному масажі сприятливий вплив виявляється на весь Ваш організм. Лімфодренажний масаж – це комплекс ручних масажних прийомів, який спрямований на прискорення лімфовідтоку. Підсумком такого масажу стає очищення тканин від кінцевих продуктів розпаду і токсинів. Антицелюлітний масаж – він впливає в основному на підшкірно – жировий шар, а також на локальні жирові відкладення (у жінок – зона сідниці і «галіфе», нижня частина живота, у чоловіків – «пивний животик»).

Підходьте до вибору масажиста і компонентів для масажу грамотно – і чудовий результат не змусить себе довго чекати. Вирішувати проблеми Вашої фігури слід уважно і обережно, краще робити це комплексно і, звичайно, не залишати без уваги всі індивідуальні особливості Вашої фізіології. Можливо, разом з масажем для корекції фігури Вам буде потрібно пройти кілька сеансів професійного масажу спини. Ми пропонуємо Вам прийти на масаж для корекції фігури в наш салон на Оболоні або Мінській. Масажисти мають спеціальну медичну освіту, стаж роботи – більше 20 років.